Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İnşaat Makineleri Şap Makinaları
  


Ürün   : Brinkmann Cb 350h Beton Pompasi  Fiyatı: 56,900 €
Firma : Empati Yapı A. Ş
Empati Yapı A. Ş Logo
Brinkmann Cb 350h Beton Pompasi - foto
Teklif İste >>    

Brinkmann Türkiye Distribütörü Empati Makine Güvencesiyle Satılık Şap, Alcı Sıva, Kara Sıva ve Beton Makineleri
Yetkili distribütörü olduğumuz dünya markası BRINKMANN şap makinelerinin 2018 modellerini EMPATİ MAKİNE nin İstanbul ve tüm Türkiye deki yetkili showroomların da inceleyebilirsiniz. Brinkmann siz değerli kullanıcılarına şu avantajları sağlamaktadır.

· Düşük yakıt avantajı
· Yüksek performans
· İkinci elde yüksek fiyat
· Uzun yıllar eskimeyen kasa
· Kaliteli servis hizmeti
· Bol çeşit ve yedek parça

İLGİLİ KİŞİ : OLCAY KOÇ
İLETİŞİM : 0532 640 12 08
EMPATİ MAKİNE : 0212 671 88 98


Motor
3-silindirli dizel motor DEUTZ D 2011 D03
34,5 kW, 2600 1/min az yağ soğutmalı
Pistonpump
2-silindir pistpons; hidrolik tahrikli
piston strok 700 mm, max. 25 bindirmeler / dak.
Doğum oranı
18 m³ / h, 70 bar teslim basınç altında
Maks. Tane boyutu
32 mm
Doldurma hunisi
360 litre
Doldurma yüksekliği
1 180 mm
Ağırlık
2 400 kg
Boyutlar L / W / H mm
4 341 / 1 600 / 1 750
Çok yönlü hazır beton pompası Brinkmann Concrete Boy 380
Concrete Boy 380 en küçük alanlarda bile kolay kullanım ve tüksek verimlilikle dikkat çekmektedir. Bu hazır beton pompası 40 bardan 70 bara ayarlanabilir pompalama basıncı ve 18 m3 / saat pompalama gücü ile sınıfının en iyilerinin arasındadır.
Concrete Boy 380 sahip olduğu entegre otomatik conta sayesinde 32 mm e kadar tanecikli ölçüsüne sahip malzemeyi, aşırı sıvı olan malzemeleri, püskürtme betonu ve akıcı şap malzemelerini problemsiz olarak pompalayabilirsiniz.
Çok yönlü kullanımın yanı sıra Concrete Boy 380 hazır beton pompası kolay kullanımı, gelişmiş teknolojisi, ileri emniyetli özellikleri ile oldukça ikna edici olmasının yanında çok pratik ayrıntılar içermesi, kompakt oluşu, güçlü ve kendi ünitesinde kapalı olan dizaynı ile ileri derecede etkileyicidir.
Concrete Boy 380 küçük, hafif , verim gücü yüksek, römork e bağlanabilen bir ince beton pompasıdır. Beton püskürtme, harç presleme ve her türlü beton işleri için idealdir. Hidrolik motoru sayesinde malzemeleri hem ileri, hem de geriye pompalayabilir, kademesiz olarak pompalama gücünü ayarlayabilirsiniz.
Sağlam ve her türlü yola uygun tasarlanan tekerlekler ve güçlü fren sistemi sayesinde her hangi bir araçla istenilen yere kolaylıkla sevk edebilirsiniz. Yerden yüksek oluşu ve hafif ağırlığı ile şantiye sahasında çok kolay manevra edebilirsiniz.
Tüm kullanım ve kontrol bileşenleri ergonomik olarak tasarlanmış ve makinenin bir tarafına koruyucu bir kapakla birlikte dizayn edilmiştir.
Tüm parçaları uzun ömürlü malzemeden üretildiği için sürekli ve ağır şantiye ortamlarında bile güvenle kullanabilirsiniz. Bununla birlikte aşınma durumu en aza indirgenmiş ve makinede zamanından önce oluşabilir değer kaybı azaltılmıştır. Hafif plastik malzemeden üretilen motor başlığı oldukça dayanıklı ve ileri derecede ses yalıtımlıdır. Makinenin tüm havalandırması, kullanıcının atık hava ve gazdan etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanılan teknoloji ile motora giden hava temizlenerek motorun iç kısımları toz ve kirden korunmaktadır· Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
· Leasingli alımlarda KDV % 1 ' dir.
· Nakit alımlarda KDV % 18 ' dir.


Empati, kurulduğu 2000 yılından bu yana Türkiye pazarında değişik sektörlerde ki başarılarına inşaat makinelerinde dünya devi olan Alman markası Brinkmann'ın distribütörlüğünü katarak piyasadaki yerini sağlamlaştırdı. İnşaat sektöründe şap, sıva ve beton aktarmada, Dünyada söz sahibi Brinkmann'ın kalitesi, Empati Makinenin dinamik anlayışı ve tecrübesi ile birleşti. Temelinde güven ve kendisini müşterilerinin yerine koyarak onların istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiş olan Empati makine, gelecekte de bu anlayış doğrultusunda hizmet vermeye devam edecektir.

BRINKMANN şap, alçı sıva, kara sıva, hazır beton makineleri TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ EMPATİ MAKİNE olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Şap makinaları ve diğer tüm inşaat makineleri ile ilgili ürünlerimiz ve teknik bilgileri için bizi arayabilirsiniz.

Telefon numaramız : +90 212 671 88 98 pbx

İlgili Konular: beton pompası, bringmann şap, brıngmann sap, brinkman, brınkman şap makinesi,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.