Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm Kırma Makineleri Diğer Kırma Makinaları
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Ts-serisi Tek Şaftlı Parçalama Makinası  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
Ts-serisi Tek Şaftlı Parçalama Makinası - foto
Fiyat Sor ? >>    

Ts Serisine Ait Tek Şaftlı Parçalayıcılarımız, Özellikle Hacimli Veya Kopma Direnci Çok Yüksek Olan Atıkların Parçalanmasında Kullanılmaktadır.
TS serisine ait tek şaftlı parçalayıcılarımız, özellikle hacimli veya kopma direnci çok yüksek olan atıkların parçalanmasında kullanılmaktadır. Parçalayıcı rotor bıçakları nispeten yavaş hareket etmektedir. Atığın bıçaklara doğru hareketini hidrolik itici ünite yapmaktadır. Atık rotor üzerinde ki parçalayıcı bıçakların bulunduğu bölgeye ulaştığında, hidrolik itici otomatik olarak kendini geri çekerek işlemi yeniden başlatmakta ve çalışma şekli bu şekilde tekrar etmektedir. Sıkışma durumunda kullanıcı ve makineyi koruma altına almak için geri dönüş veya durdurma özelliği vardır. Düşük kapasitelerden, yüksek kapasitelere kadar imalatımız mevcuttur. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performans sağlar.

"Detaylı bilgi almak için lütfen; Mühendislerimiz ile iletişime geçiniz."

İlgili Konular: tek şaftlı parçalama makinası, tek şaftlı kırma makinesi, kablo parçalama makinesi, plastik parçalama makinesi, tahta parçalama makinesi, single shaft shredder machine, parçalama makinası, kırma makinası, deri parçalama makinesi, tek şaftlı kırıcılar,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.