Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm Kırma Makineleri Diğer Kırma Makinaları
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Mr-serisi Mikronize Öğtücü  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
Mr-serisi Mikronize Öğtücü - foto
Fiyat Sor ? >>    

Mikronize Toz Öğütücülerimizin Bıçak Sistemleri, Savurmalı, Plaka Şeklinde ve Iç Içe Geçmeli Olmak Üzere Üç Farklı Gruba Ayrılır.
Mikronize toz öğütücülerimizin bıçak sistemleri, savurmalı, plaka şeklinde ve iç içe geçmeli olmak üzere üç farklı gruba ayrılır. Malzeme cinsine ve kapasiteye göre en uygun olanı tercih edilmektedir. Bu sistemler madenlerin, toprak boyaları, gıda maddeleri, ilaç ham maddesi, ilaç sanayi ürünleri, pirinç, çinko, altın, gümüş, cüruf ayrımı, kumaş boyaları, pigmentler, tütün, talaş, kına yaprakları, odun kömürü, tekstil ürünleri, istiridye, midye vb. gibi minerallerin öğütülmesinde, toz haline getirilmesinde kullanılmaktadır. Kuru ve yapışkan olmayan neredeyse tüm maddeleri mikron derecesinde öğütmektedir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performans sağlar.

"Detaylı bilgi almak için lütfen; Mühendislerimiz ile iletişime geçiniz."

İlgili Konular: mikronize öğütücü, mikronize plastik öğütücü, mikronize toz öğütücü, mikronize öğütme makinesi, mikronize öğütme makinası, micronized powder mill machine, mikronize kum öğütme makinesi, mikronize ilaç öğütme makinesi, mikronize talaş öğütme makinası, mikronize öğütücü makina,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.