Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm Kırma Makineleri Diğer Kırma Makinaları
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Flober-floresan Lamba Parçalama ve Bertaraf Makinesi  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
Flober-floresan Lamba Parçalama ve Bertaraf Makinesi - foto
Fiyat Sor ? >>    

Flober, Floresan Lambaları ve Diğer Aydınlatma Ekipmanlarının Bertarafı Konusunda Sağlıklı ve Güvenilir Çözümler Sunmaktadır.
Flober, floresan lambaları ve diğer aydınlatma ekipmanlarının bertarafı konusunda sağlıklı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Firmamızın tasarımı ve imalatı olan FLOBER (tehlikeli atik sınıfına giren floresan lamba imha sistemi ve zehirli gazların bertarafı), yoğun sızdırmazlık önlemleri ile tüm elektronik atik toplama merkezlerinde, geri dönüşüm tesislerinde ve fabrikalarda güvenle kullanılabilir. Flober ile bertaraf edebileceğiniz ürünler şunlardır; Evsel kullanım hariç floresan lambalı aydınlatıcılar Düz floresan lambalar Kompakt floresan lambalar Basınçlı sodyum lambalar ve metal halit lambalar dahil olmak üzere, yüksek güçlü deşarj lambaları Düşük basınçlı sodyum lambalarda güvenle kullanabilirsiniz. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performans sağlar.

"Detaylı bilgi almak için lütfen; Mühendislerimiz ile iletişime geçiniz."

İlgili Konular: flober floresan bertaraf makinesi, flopar floresan lamba bertaraf makinesi, floresan lamba bertaraf makinası, floresan lamba bertaraf ünitesi, floresan lamba imha makinesi, floresan lambaların imhası, floresan lambaların bertarafı, floresan kırma makinesi, florasan kırma makinası, florasan lamba kırıcı,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.