Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm Kırma Makineleri Oto Lastiği Kırma Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Lastik Geri Dönüşüm Tesisi  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
Lastik Geri Dönüşüm Tesisi - foto
Fiyat Sor ? >>    

Otomobil, Kamyon ve Iş Makinelerinin Ömrünü Tamamlamış (ötl) Atık Hurda Lastikler Geri Dönüşüm Tesisimizde Işlenmektedir.
Otomobil, kamyon ve iş makinelerinin ömrünü tamamlamış (ÖTL) atık hurda lastiklerini tesis içerisinde bulunan parçalama, kırma, granülatör ve ayrıştırma makinelerimizde işledikten sonra, kauçuk granül, çelik tel ve kord bezi elde ederek geri kazanımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Elde edilen hammadde oyun parkları, kauçuk yer karosu, asfaltlama işlemleri vb. gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Lastik geri dönüşüm tesisimiz ile ürün kayıplarını en aza indirip, verimliliği en üst düzeyde tutarak maksimum kazanç elde edebilirsiniz. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performans sağlar.

"Detaylı bilgi almak için lütfen; Mühendislerimiz ile iletişime geçiniz."

İlgili Konular: lastik geri dönüşüm tesisi, lastik parçalama makinaları, lastik kırma makinası, otomobil lastiği geri dönüşümü, araç lastiklerinin geri dönüşümü, araç lastikleri geri dönüşümü, lastik geri dönüşüm tesisi maliyeti, ötl lastik geri dönüşüm tesisi, kauçuk granül hattı, kauçuk granül geri dönüşüm tesisi,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.