Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : Lastik Geri Dönüşüm Makinaları  Fiyatı:
Firma : Net Plasmak
Net Plasmak Logo
Lastik Geri Dönüşüm Makinaları - foto
Fiyat Sor ? >>    

Ömrünü Tamamlamış Lastik Geri Dönüşümü, Kullanım Ömrünü Tamamlamış Araç Lastiklerinin Bileşenlerine Ayrılarak Yeniden Kullanılabilir Hammeddeler Haline Getirili
Araç lastikleri ömrünü tamamladıktan sonra doğaya atıldığında çevre için çok büyük bir tehdit haline gelir. Bu lastiklerin yakılması ise son derece zararlı gazların açığa çıkmasına neden olur.

Bu yüzden ömrünü tamamlamış lastiklerin (Ötl) geri dönüşümü, gerek çevrenin korunması, gerekse de değerli hammaddelerin geri kazanımı açısından büyük önem taşımaktadır.

Netplasmak, ömrünü tamamlamış araç lastiklerin geri kazanımı için komple anahtar teslimi geri dönüşüm tesisleri kuruyor.

Tübitak desteğiyle geliştirdiğimiz lastik geri dönüşüm hattı ile ömrünü tamamlamış lastikler, doğa ve çevre için büyük bir tehdit olmaktan çıkıp, değerli hammaddelere dönüşüyor.

Araç lastikleri içinde bulunan kauçuk, çelik ve kord bezinin tamamı, ürettiğimiz hatlarda, parçalama ve ayrıştırma aşamalarından geçirilerek yüzde 100 geri dönüştürülüyor.

Ömrünü tamamlamış lastik geri dönüşümünden en yüksek miktarda elde edilen kauçuk hammaddesi, hattımızdan, istenilen tane büyüklüğündeki granüller halinde çıkar.

Bu lastik hammaddesi, tartan pistler gibi spor sahaları, yürüyüş alanlarının yumuşak zeminleri, çocuk oyun parklarının zeminlerinin kaplanması gibi alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır.

KAPASİTE VE GEREKLİ ALAN

1000 kg kapasite için (Makina yerleşim alanı) 400m2 / 450 kw enerji
2000 kg kapasite için (Makina yerleşim alanı) 500m2 / 550 kw enerji
3000 kg kapasite için (Makina yerleşim alanı) 600m2 / 600 kw enerji

İlgili Konular: lastik geri dönüşümü, lastik geri dönüşüm hattı, netplasmak, net plasmak, geri dönüşüm makinaları, çift rotorlu shredder, plastik geri dönüşüm,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Geri Dönüşüm Makinaları  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.