Dennurmak 2. El Cnc ve Üniversal Takım Tezgahları
Dennurmak 2. El Cnc ve Üniversal Takım Tezgahları
 
    Ürünlerimiz
  
AnaSayfa Hakkımızda Ürünlerimiz İletişim
Abkant 4100 270 Ton
 Abkant 4100 270 Ton
Abkant 4100 270 Ton - foto 1
Abkant 4100 270 Ton - foto 2
Abkant 4100 270 Ton - foto 3
Abkant 4100 270 Ton - foto 4
Abkant 4100 270 Ton - foto 5


  Fiyat Sor ?
 
Ikinci El Fiyatına Sıfır Kalitede Türkiyede Tek

Makine  gövdesi yüksek  teknoloji  ile  çok  hassas toleranslarla      üretilmiş      ve      büyük      kaynaklı komponentlerde    gerilim giderme yapılmıştır. Bütün gerilme noktaları geniş radyüslerle dizayn edilerek gerilme yığılmaları  ve muhtemel kaynak çatlakları elimine edilmiştir.
Minimum sehim için alt tabla ve üst tabla ataletleri optimum değerde tasarlanmıştır.
Üst tabla düşey olarak yerleştirilmiş, silindir yatakları, piston yatakları ve keçeleri düşey yükleri kompanze edebilecek şekilde dizayn edilmiştir.
Hidrolik silindirler, çift taraflı olarak dizayn edilmiş 2 mikron yüzey kalitesinde honlanmıştır. Böylece keçeler için minimum aşınma direnci oluşturulmuştur. Silindir gövdeleri SAE 1040 malzemeden  dövülmüş olarak üretilmiştir.
Hidrolik silindirler, cıvatalarla ve kamalarla ayakların önlerine bağlanmıştır ve mükemmel düzeyde yataklama ve yük dengelemesi sağlanmıştır.
Piston başı özellikleri: Omegat türü keçeler geniş bronz yataklar, yarı açılı yataklama bantlarıyla donatılmıştır.
Pistonlar; hassas taşlanmış ve sert krom kaplanmıştır. Bunun   amacı;   piston   keçelerden   geçerken   düşük sürtünme ve aşınma direnci içindir.
 Ayarlanabilir üst tabla kızakları, çok düşük sürtünme direncine uygun, malzemeden yapılmıştır. Üst tablanın sağdan sola, önden arkaya hareketi için bu yataklar kılavuzlama için düzenlenmiştir.
Hilalsan hidrolik sistem, maksimum kullanım basıncına kadar tüm basınç değerlerinde hassas olarak kullanıma izin verir ve aynı zamanda bu basınç değerleri ile; silindir hassas      pozisyonlama      ,      senkronizasyon      ve tekrarlanılabilirlik gerçekleştirilir.
Arka dayama sistemi çevre koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Arka dayama yatakları çift taşıyıcılarla ağır şartlar için yapılmıştır. Kötü çevre koşullarına karşı lineer kızaklarda birikecek toz ve diğer partiküllere karşı sıyırıcılı arabalar kullanılmıştır.
Makinenin dış yüzeyi hava şartlarına karşı koruyucu en az 60 mikron kalınlığında iki kat boya ile boyanmaktadır. Boya kurutma işlemi son teknoloji fırınlarda farklı zaman   ve   sıcaklık   aralıklarında   kademeli   olarak gerçekleştirilmiştir.
Standart eksenlerle Yİ, Y2, X olarak üretim vardır.abkant , abkant pres , giyotin makas ,


Destek   Talep ve görüşleriniz için bize yazın !
Abkant 4100 270 Ton  TALEP / BİLGİ FORMU
Abkant 4100 270 Ton hakkında her türlü talep ve görüşlerinizi bize yazın.
Ad Soyad
Telefon
Faks
Firma
Şehir
E-Posta
OnayKodu 933