Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İnşaat Makineleri Betoniyer
  


Ürün   : Betoniyer (125 Lt. Mini Koç Betoniyer)  Fiyatı:
Firma : Kocmak Makina Ltd Şti
Kocmak Makina Ltd Şti Logo
Betoniyer (125 Lt. Mini Koç Betoniyer) - foto
Fiyat Sor ? >>    


BETONİYER (125 LT. MİNİ KOÇ BETONİYER)
Günümüz inşaat dünyasında 250 Lt lik  betoniyerler inşaat alanında çok büyük işlere imza atmıştır.Betoniyerler beton, alçı ve mozaik gibi bütün karışımların uygulanmasını sağlamaktadır. Elektrikli, benzinli ve dizel seçenekleri vardır. 250 Lt. betoniyerler kullanım kolaylığı , dayanıklılığı ve yüksek kapasiteli verimiyle inşaat ustalarının ve müteahhit uzun süredir  vazgeçemediği inşaat makineleri arasına girmiştir. Betoniyerlerimiz üç farklı modelde üretilmektedir.  350 Lt kepçeli betoniyer  250 lt betoniyer ve son olarak 125 lt mini betoniyer olarak ayrılmıştır.350 Lt betoniyerin ortalama saateki verimi 10-12 m3/s  250 Lt betoniyerin 5-6 m3/s ve 125 Lt betoniyerin ise 2-3 m3/s olarak belirlenmiştir.
Zamanla İnsanların  hayatlarını kolaylaştırmak için işlerinde kullanmak üzere bazı makinelere ihtiyaç duymuşlardır.Bu makineler her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de vazgeçilemez hale gelmiştir.Bu makineler kullananın en güzel çırağı kalfası ustası olmuştur,bu makinelerden biriside inşaatın en önemli makinelerinden birisi betoniyerdir. Betoniyersiz bir inşaat düşünülemez,betoniyer yaptığı işe göre fiyatıyla kıyaslanamaz bir makinedir.Betoniyer ile klasik kara sıva,iç sıva dış sıva,şap,yalıtım,yer kaplama,yapıştırıcı,tamir-takviye harcı birleştirici sıvalar,duvar örme harçları,dolgu ve bağlantı harçları vb. işlerde en hızlı ve en ekonomik şekilde yapma imkanı sunmaktadır.Betoniyer kullanıldığı alanlara göre çeşitli sınıflara ayrılmıştır.Betoniyer işin büyüklüğüne göre her işe ideal olarak üretilmektedir.

ÖZELLİKLERİ KAZAN HACMİ 135 LT.
KARIŞTIRMA HACMİ 125 LT.

ŞARZ
MİKTARI

20-30 Adet / Saat
SAATTEKİ VERİMİ 2 – 3 m3
MOTOR GÜCÜ  
ELEKTRİK  0.75 KW
BENZİNLİ  3.5 HP
TAKRİBİ AĞIRLIĞI 80- 90 Kg.
FİYATLARI

ELEKTRİK MOTORLU

 
BENZİN MOTORLU   

AÇIKLAMA

1968 YILINDA İMALATINA BAŞLADIĞIMIZ VE YILLARIN ESKİTEMEDİĞİ 125 LT. MİNİ KOÇ BETONİYER KULLANIM VE TAŞIMA KOLAYLIĞIYLA SİZLERİN HİZMETİNDEDİR.

125 LT. MİNİ KOÇ BETONİYER ELEKTRİKLİ VE BENZİN MOTORLU MODELLERİ BULUNMAKTADIR.

SERVİS AĞIMIZ VE YEDEK PARÇA STOKLARIMIZ MEVCUTTUR.


Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.