Karteknik Temizlik Makineleri
Karteknik Temizlik Makineleri
 
    Ürünlerimiz
  
AnaSayfa Hakkımızda Ürünlerimiz İletişim
Zemin Yıkama Makinası
 Zemin Yıkama Makinası
Zemin Yıkama Makinası - foto 1


  Fiyat Sor ?
 
Sert zemin temizlik makinaları ile, geniş alanlarda tozsuzlaştırma, hijyenik ve profesyonel temizlik elde edilir.Birinci sınıf sert zemin temizliği ve bakımında

Zemin Yıkama Makinaları

          

Yer yıkama makinası:  küçük orta ve büyük işletmelerde verimli çalışabilecek ergonomi ve kaliteye sahip zemin temizleme makinesıdır. Zemin yıkama makinası tamamen Türkiye de ürettiği temizlik makinaları arasında memnuniyet garantisi verdiğimiz endüstriyel temizlik makinasıdır. Sert zemin temizleme makinası için iki yıl makine garantisi ve on yıl mazeme bulundurma garantisi veriyoruz, garanti, teknik destek, yedek parça ve satış sonrası hizmette bakım, değişim tamir süresinin minimum değerlerde tutmaya itina gösteriyoruz.

            Taş, epoksi, fayans, granit, mermer vb. saatte ortalama 2100 m2 alanı temizleyecek kapasiteye sahiptir. Sert zemin temizleme makinası kullanıcı içinde memnun edici ergonomi ve kolay manevra kabiliyeti ile dar alanları temizleme yetisine sahip taş temizleme makinasıdır. Kullanımı ve bakımı kolay, minimum eforla maksimum temizlik alabileceksiniz. Makina performansının yanı sıra ses izolasyonu sayesinde düşük çalışma sesi ile temizlik sergiler. Akülü modellerde bu ses daha da azdır. Yüksek kapasitesi ve küçük ebatlarıyla kullanıcılardan tam not alan, temizliğe ayrılan süreyi minimuma indiren bir temizlik robotudur.Verimli çalışma kapasitesi sayesinde elektrik su ve deterjan sarfiyatını minimum olarak kullanır.Zemin şekline göre eğim alan fırçası sayesinde tek geçişte verimli temizlik alabilirsiniz..

             Karteknik makina olarak üretmiş olduğumuz sert zemin temizleme makinası yer yıkama ihtiyacını karşılayacak sağlamlığı, verimli çalışma kapasitesi ile kalitesini yansıtmakta ve satış sonrası hızlı hizmet ağı sunmaktayız.

KULLANIM ALANLARI

Fabrikalar, okullar, hastahaneler, belediyeler, kapalı spor salonları, galeriler, alışveriş merkezleri, servisler, garajlar, showroomlar, havalimanları, oteller, restoranlar,iş merkezleri,temizlik şirketleri, kamu kurumları v.b.

E4501 Teknik Bilgileri (Elektirikli)

Temizleme Kapasitesi

m2/saat

1.700

Vakum Genişliği

cm

82

Elektrik Tüketimi

watt

1.500

Voltaj

monofaze

Temizleme Genişliği

mm

770

Fırça Tipi/Âdeti

disk

1

Fırça Hızı

devir/dakika

170

Vakum

kPa

17

Temiz/Kirli Su Kazanı

lt

45/45

Elektrik Kablo Uzunluğu

m

10

Boyutlar (yükxgenxuz)

cm

95x50x120

B4501Teknik özellikler  (Akülü)

Temizleme Kapasitesi

m2/saat

2 000

Vakum Genişliği

cm

82

Elektrik Tüketimi

watt

1.100

Voltaj

volt

24

Temizleme Genişliği

mm

770

Fırça Tipi/Âdeti

disk

1

Fırça Hızı

devir/dakika

135

Vakum

kPa

15

Temiz/Kirli Su Kazanı

lt

45/45

Elektrik Kablo Uzunluğu

m

-

Boyutlar (yükxgenxuz)

cm

95x50x120

yer yıkama makinası , yer yıkama makinası fiyatı , sert zemin otomatı , otomat , taş yıkama makinası , zemin yıkama makinası , sert zemin temizleme kombimatı , zemin temizleme makinası , yer süpürme makinası , yer temizleme makinası ,


Destek   Talep ve görüşleriniz için bize yazın !
    0232 433 55 65    
Ad Soyad
Telefon
Faks
Firma
Şehir
E-Posta
OnayKodu 862