Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Temizlik Makineleri Halı Yıkama Makinası Otomatik Halı Yıkama Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Tam Otomatik, Bilgisayar Kontrollü Halı Yıkama Makinaları  Fiyatı: Sorunuz
Firma : Karteknik Makina
Karteknik Makina Logo
Tam Otomatik, Bilgisayar Kontrollü Halı Yıkama Makinaları - foto
Teklif İste >>    

Otomatik halı yıkama makinesi ile ve diğer safran endüstriyel temizlik makineleri ile profesyonel temizlik firması yada halı yırsiniz
Yıkama alanına yerleştirilen halıya bilgisayar ekranından uygun olan yıkama programı seçilerek (ne kadar deterjan verecek, ne kadar su atacak, kaç dakika fırçalayacak) start düğmesine basılarak halının yıkanmaya başlaması sağlanır. Makina ile birlikte verilen deterjan ve su dozaj pompaları bilgisayar panelinden gelen yıkama programına göre sırası geldiğinde devreye girerek mükemmel bir uyum içerisinde çalışır. Bu yıkama esnasında kesinlikle hiçbir elemanın makine başında beklemesine ihtiyaç duyulmaz. Bundan dolayı boşta kalan elemanın halı sıkma, halı aşma, paketleme işi gibi işlerle ilgilenmesi sağlanarak verimli bir çalışma imkanı sağlanır.

* Halının iplik yapısı, cinsi, rengi, kirlilik derecesi dikkate alınarak istenilen yıkama programını yapma imkanı vardır. O İstenildiğinde manuel olarak bütün özellikleri kullanabilme özelliği, lekelere özel müdahale etme avantajı sağlayarak lekeli halılarda en iyi sonuç alınır. *Kategorisinde elektriği, suyu, deterjanı en verimli şekilde kullanan makinadır. *Yıkama işleminde profesyonel elemana ihtiyaç duyulmaz. *3-4 elemanın yaptığı işi tek başına yapar. * Halıyı yıkarken her tarafa eşit deterjanlama ve fırçalama yaparak standart yıkama sağlanır. O Çok sessiz çalışarak etrafa rahatsızlık vermez. *Maliyet oluşturacak bakım gideri yoktur.İlgili Konular: otomatik halı yıkama makinası, otomatik halı yıkama makinası fiyatları, tam otomatik halı yıkama makinası, Otomatik halı yıkama makinası, otomatik halı yıkama makinesi, halı yıkama makinası, halı yıkama makinesi, otomatik halı temizleme makinası, halı temizleme makinesi, halı otomatı, halı fırçalama, halı ovalama,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.