Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Temizlik Makineleri Yorgan Yıkama Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Yorgan ve Battaniye Yıkama Makinası  Fiyatı: Sorunuz
Firma : Karteknik Makina
Karteknik Makina Logo
Yorgan ve Battaniye Yıkama Makinası - foto
Yorgan ve Battaniye Yıkama Makinası - foto 2
Yorgan ve Battaniye Yıkama Makinası - foto 3
Teklif İste >>    

Safran BY 4000 Battaniye ve Yorgan yıkama makinesi Hem müşterilerinizin yorgan ve battaniyelerinin yıkanmasını sağlayacak yeni nesil temizlik makinasıdır

Yorgan ve Battaniye yıkama Makinası

Battaniye ve Yorgan yıkama makinesi kullanılan kayış sistemi sayesinde motor verimliliği en üst seviyede tutularak az enerjiyle çok iş elde edilmesi sağlanmıştır. Battaniye yıkama makinası dış tamburunun altı köşe olarak tasarlanması deterjanın yuvarlak olarak tasarlanmış makinelere göre deterjanı daha iyi karıştırarak deterjan etkisini artırmıştır. Yorgan battaniye yıkama makinası amortisörlü kapak sistemi kullanış kolaylığı sağlamaktadır. Endüstriyel çamaşır makinası sıcak ve soğuk su girişi bağlama imkânı mevcuttur. Sanayi tip çamaşır makinası kolay su tahliyesi için 1 1/2 ölçüsünde su çıkışı opsiyon el olarak termostat kontrollü su ısıtma sistemi de ilave edilebilmektedir. Su gözetleme camı sayesinde kolay su seviyesi takibi yapılabilmektedir. Yorgan yıkama makinesi kullanılan dijital elektrikli zaman rolesi sayesinde makine ayarlandığı süre kadar çalışır, çalışma esnasında panodan kalan sürenin ne kadar olduğu takip edilebilir. Battaniye yıkama makinesi kullanılan motor termik koruma sayesinde zorlanma ve olası ısınmalara karşı güvence altına alınmıştır. Yorgan battaniye yıkama makinaları dış kapağındaki emniyet sivici sayesinde kontrollü çalışma imkanı sağlanarak kapak açıkken çalışmaması sağlanmıştır.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

MODEL                                    BY 4000   

Voltaj                                       380 volt

Motor Gücü                            2HP

Motor Devri                            1400d/dk

Yıkama kapasite                    40 kg

Tambur Devri                         50d/dk

İç Tambur Çapı                      740mm

İç Tambur Genişliği                640mm

Dış Tambur Çapı                     870mm

Dış Tambur Genişliği              780mm

Boyut(E x B x Y)                      1100x950x1320

_________________________________________________

Firmamıza haber vermeksizin teknik özelliklerde değişiklik yapma hakkı saklıİlgili Konular: Yorgan yıkama Makinası, battaniye yıkama makinası, yorgan yıkama makinası fiyatı, battaniye yıkama makinesi, endüstriyel çamasır makinası, endüstriyel çamaşır makinesi, büyük çamaşır makinası, büyük çamaşır makinesi, çamaşır makinesi, çamaşır makinası,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.