Karteknik Makina
Karteknik Makina
 
    Ürünlerimiz
  
AnaSayfa Hakkımızda Ürünlerimiz İletişim
Halı Yıkama Fabrikaları Kurulumu - Fiyatı:Sorunuz
 Halı Yıkama Fabrikaları Kurulumu
Halı Yıkama Fabrikaları Kurulumu - foto 1
Halı Yıkama Fabrikaları Kurulumu - foto 2
Halı Yıkama Fabrikaları Kurulumu - foto 3
Halı Yıkama Fabrikaları Kurulumu - foto 4
Halı Yıkama Fabrikaları Kurulumu - foto 5


   Teklif İste
 
Halı Yıkama Fabrikası Açmak, Getirisi Yüksek, Yatırım Maliyeti Düşük, Günümüzün Karlı Işlerinden

Halı Yıkama Fabrikası Açmak isteyenler

HALI YIKAMA FABRİKANIZI KURUYORUZ

halı yıkama fabrikası kurmak istiyorum diyenler !

Halı yıkama fabrikası kurum maliyeti düşük, getirisi yüksek, günümüzün karlı işlerinden biri olan Halı Koltuk Yıkama işinde Fabrika Kurulumunuzu yapıyor, bu iş ile ilgili her türlü konuda çözüm ortaklığını sizinle paylaşıp  bulunduğunuz ilin, ilçenin en kapasiteli halı yıkama işi yapan, en rekabetçi işletmesi haline gelmenize yardımcı oluyoruz..

Halı yıkama fabrikası nasıl kurulur, halı yıkama fabrikası kurulum maliyeti nedir, halı yıkama tesisinde olması-yapılması-bulunması gerekenler nelerdir gibi sorularınıza konumunuz, rekabet ortamınız ve potansiyel müşteri kitleniz doğrultusunda gerekli ineclemeleri yaparak gerekli yanıtları sunuyor, halı yıkama açmak için gerekli belgeler, işyeri ruhsatı, izin, tesisat gibi konularda bilgilendirip, gerekli makinalar konusunda en uygun seçimi yapmanızı sağlayarak sektördeki bilgi birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz Anahtar Teslim halı yıkama fabrikanızı kuruyor ve teslim ediyoruz.

En uygun halı yıkama makinaları fiyatları için bizimle iletişim kurunuz.
Daha Detaylı Bilgi İçin   0232 433 55 65

Otomatik Halı Yıkama Makinası

Temizlik makinaları sektöründeki yirmi yıllık tecrübemizle ürettigimiz tam otomatik halı yıkama makinası. Halı yıkama işletmeleri için otomatik halı yıkama makinası. Yeni tasarladığımız otomatik halı yıkama makinası ile aynı anda üç tane halı yanyana yıkanabilmektedir.

Profesyonel Halı Sıkma Makinaları

Halı Sıkma Makinelerimizin / Makinalarımızın Kullanımı: Boru şeklinde yıkanıp dürülmüş halı,halı sıkma makinası nın içerisine yerleştirilir.Tercih edilen halı sıkma makinası panosundan zaman ayarlamalı model ise halı sıkma makinesinin kaç dakika döneceği ayarlanarak start düğmesine basılarak çalıştırılır.Halı sıkma makinesi çalışırken durulama yapılması isteniyorsa harici su hortumu bağlanarak suyu çıkarılmakta olan halıya durulama suyu verilerek halıdaki deterjan artıklarının tam anlamıyla durulanması sağlanmış olur.Halı sıkma makinaları firmamız tarafından istenilen boyda ve özellikte de üretilmektedir.Boru tipi halı sıkma makinaları halıya hiç zarar vermez.

*Halı sıkma makinesi nin ergonomik yapısı, titresim emici lastikleri, sarsıntıyı alan amortisörlerinin sayesinde sessiz, sarsıntısız uzun ömürlü çalışma imkanı
*Halı sıkma makinaları yekpare özel tanburdan üretilmiştir. 
*Balansı alınmış halı sıkma tamburu , özel delik sistemi ve ideal dönme hızıyla halı sıkma da %100 yakın kurulukta sonuç alma imkanı.
*Harici durulama suyu püskürtme sistemi sayesinde deterjan artığı bırakmadan durulamalı sistem.
*Harici monte edilebilen kumanda panosu sayesinde kullanımda kolaylık..

Halı Ve Zemin Ovalama Makinaları

     Karteknik makinanın sunduğu,  halı yıkama fabrikalarında halıların yıkanması işleminde halı fırçalama ovma işinde kullanılan profesyönel makinalardır.

Sert zeminlerin (mermer,pvc,mozaik vb.) temizlenmesi ve cila kaplanması, halı fırçalama, ovalama ve temizleme amacıyla kullanılır.Kolay ve düşük seste çalışır: ISO 9001ve 2000 belgelidir. 2 yıl garanti ve geniş servis ağına sahiptir.

 

 

 Halı Yıkama Fabrikası , Halı Yıkama Fabrikası Kurmak İstiyorum , otomatik halı yıkama makinası , halı yıkama makinaları fiyatları , Halı Yıkama Fabrikası Açmak , halı yıkama dükkanı açmak kurulum maliyeti , halı yıkama işi ne kadar kazandırır , halı yıkama işi karlı mı kar oranları , halı yıkama işi açmak kurmak , otomatik halı yıkama fabrikası ,


Destek   Talep ve görüşleriniz için bize yazın !
    0232 433 55 65    
Ad Soyad
Telefon
Faks
Firma
Şehir
E-Posta
OnayKodu 804