Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Temizlik Makineleri Halı Yıkama Makinası Manuel Fırçalı Halı Yıkama Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Halı Yıkama ve Zemin Cilalama Makinası Sc 43  Fiyatı: Sorunuz
Firma : Karteknik Makina
Karteknik Makina Logo
Halı Yıkama ve Zemin Cilalama Makinası Sc 43 - foto
Halı Yıkama ve Zemin Cilalama Makinası Sc 43 - foto 2
Halı Yıkama ve Zemin Cilalama Makinası Sc 43 - foto 3
Teklif İste >>    

Tüm Sert Zeminlerin Temizlenmesi ve Cilalanması Amacıyla Kullanılır. Sert Zeminlerden Mermer, Granit, Mozaik, Pvc, Halı Gibi Zeminlerde Değişebilen Fırçaları Il

Ürün Açıklaması

Tüm sert zeminlerin temizlenmesi ve cilalanması amacıyla kullanılır. Sert zeminlerden mermer, granit, mozaik, PVC, halı gibi zeminlerde değişebilen fırçaları ile kesin sonuca ulaşılır. Değişik ped kullanımları için aksesuarları mevcuttur.

 

Ürün Özellikleri

Açıklama: http://www.kartekmakina.com/files/maddeisaret.gif Sanayi tipi halı yıkama ve zemin cila makinasıdır. 
Açıklama: http://www.kartekmakina.com/files/maddeisaret.gif Elde yıkama fırçası olarak da adlandırılan halı yıkama ve zemin cilalama makinası yerinde halı yıkamanın yapıldığı cami halılarının temizliğinde ve otel temizliğinde kullanılmaktadır.
Açıklama: http://www.kartekmakina.com/files/maddeisaret.gif Halı yıkama işleminde halının türlerine göre sert ve yumuşak fırça aksesuar seçenekleri ile etkili yıkama sağlamış olur.
Açıklama: http://www.kartekmakina.com/files/maddeisaret.gif Mermer cilalama, mozaik cilalama işleminde kullanıldığı gibi her türlü zeminlerin temizliğinde epoksi zeminlerin temizliğinde de kullanılmaktadır.
Açıklama: http://www.kartekmakina.com/files/maddeisaret.gif İnşaatlarda katlara taşınabilme özelliği ve zemindeki inşaat kalıntılarını kolaylıkla çıkarılabilmesi ile inşaat sonrası temizliklerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Açıklama: http://www.kartekmakina.com/files/maddeisaret.gif Kullanımı kolay sessiz çalışan ovalama ve cilalama makinalarıdır.

 

Ürün Teknik Özellikleri

Voltaj (V-Hz)

220 - 50

Fırça Motor Gücü (Hp)

2

Motor Devri (d/dk.)

1400

Fırça Devri (d/dk.)

170

Boyut (cm.)

80-60-120

Ağırlık (kg.)

40

 

 halı yıkama makinası çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.haliyikamamakinasi.net sitemizi ziyaret ediniz.İlgili Konular: halı yıkama makinası, zemin cilalama makinesi, halı yıkama, zemin yıkama, halı yıkama makineleri, zemin temizleme makinaları,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.