Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İnşaat Makineleri Parke Taşı Makinaları
  


Ürün   : Beton Parke ve Briket Makinesi Pl 1842 C  Fiyatı:
Firma : Plentmak Makine Müh İnş Taah A Ş
Plentmak Makine Müh İnş Taah A Ş Logo
Beton Parke ve Briket Makinesi Pl 1842 C - foto
Fiyat Sor ? >>    


Bu ürün PL1025 C ve PL820 C ve PL1236 C modelinden daha fazla üretim yapabilmek için tasarlanmıştır. Makinen ayrıca 5cm den 30 cm ye kadar ürün basabilen modelleri bulunmaktadır. Makinenin harç besleme bölümü müşterinin isteğine uygun olarak,manuel yada tam otomatik
olarak üretilebilmektedir. Makinenin harç hazırlama kısmında , 1000 dm3 harç hazırlama kapasitesine sahip PL 1000 Mikserin yanı sıra ;çimento silosu,harç ve kum bantları,bunker vb ürünler bulunmaktadır PL1842 C beton parke ve briket makinesi saatte 100–120 palet baskı kapasitesinde
olup; kalıp değiştirmek suretiyle, kilit parke taşı, bordür, briket, yağmur oluğu, çim taşı v.b. taşların üretimini sağlamaktadır. Bu üretim ancak ölçüleri belirlenen tahta paletler üzerine yapılabilmektedir. Bu sistem ile bir defada 42 adet kilitli parke taşı ya da 18 adet 20X40X20 briket üretilebilmektedir.

PL1842 C 5 cm den 30 cm ye kadar ürün basabilmektedir. Makinenin harç besleme bölümü tam otomatik olarak üretilmektedir. Makinenin harç hazırlama kısmında, 1000 dm³ harç hazırlama kapasitesine sahip PL 1000 Mikser in yanı sıra; çimento silosu, harç ve kum bantları, bunker v.b.
ürünler bulunmaktadır. Normal de çift bunkerli olan makine; bordür, kilit parke taşı gibi ürünler üzerine film tabakası uygulaması istenmediği takdirde, tek harç bunkerli olarak da üretilebilmektedir. Makinede bütün hareketler hidrolik sistemle sağlanmaktadır. PL1842 C makinesinin hareketlerinin tamamı PLC sistemi ile kontrol edilmektedir. Bu sistem sayesinde; makine üzerinde oluşan arızalar, makine baskı sayısı, ürün adedi v.b. fonksiyonlar rahatça gözlemlenebilmektedir. Çıkan ürün ayaklı tahta palet kullanılarak istifleme robotuyla sıralanabilmektedir.

Not : Makine dizaynı, model isimleri ve makinelere dair teknik özellikler de değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Verilen datalar teorik olup , kalıp şekline,özelliklerine,makine ayarlarına,üretim paletinin durumuna,tesis şekline,karışım oranlarına ve kullanılan agregalara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

İlgili Konular: parke tası makinası,, kilitli parke tası makinası,, bordür makinası,, parke bordür briket makinası,, kilitli beton parke tası makinası,,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.