Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İnşaat Makineleri Şap Makinaları
  


Ürün   : Glaap&brinkmann Mixman D4b 3 Silindir 33,5 Kw Şap Makinesi  Fiyatı: 103000 TL
Firma : Gün-Par Ltd.
Gün-Par Ltd. Logo
Glaap&brinkmann Mixman D4b 3 Silindir 33,5 Kw Şap Makinesi - foto
Teklif İste >>    

Orjinal Alman Ludger Glaap&fritz Brinkmann Şap Makineleri
ATLAS COPCO ve DEUTZ Marka ekipmanları ve yüksek kaliteli alman işçiliğini birleştiren en yeni model şap makinasıdır. Güçlü motoruyla malzemeyi yüksek katlı binalarda en kısa sürede pompalamanızı sağlar. Orjinal alman malı Glaap&Brinkmann şap makinaları 24 ay garantilidir. Türkiyenin her yerinde yaygın servisi ile iş ortağınızdır. 3 silindirli, 3 silindirli kepçeli, 3 silindirli kepçeli kürekli modelleri mevcuttur.


MIXMAN D4 Standart 3 Silindirli bir şap makinesidir. MIXMAN şap makinelerinde DYNAMIC modu sayesinde normal şap makinelerine göre %25 ilave performans sağlanmıştır. DYNAMIC mod demek ilave güç demektir.Bu mod sayesinde 3 silindirli makinanızdan 4 silindirli makina performansı almanız demektir. MIXMAN makinelerininin en büyük avantajı doldurma esnasında motor düşük devirle çalışırken sevk esnasında yüksek devirle çalışarak büyük bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Ayarlanabilir çeki kolu sayesinde makinayı küçük aracınızla veya kamyonetinizle istediğiniz yere sevk edebilirsiniz. Karıştırma kazanı sacı ve bıçakları yüksek kaliteli çelik alaşımdan yapıldığı için uzun ömürlüdür. Ayrıca makinenin merkezine taşıma aparatı ilave edilmiş olup vinç vb araçlarla kaldırılabilir. Makinemiz otomatik olup ayrıca manuel olarakda kullanılabilir. Aynı zamanda makinenin yağlaması otomatik veya manuel olarak yapılabilir. Makinelerimizde iş kazalarına karşı iki önlem alınmıştır. Birincisi; Kazan kapağının altındaki ızgara herhangi bir nedenle yerinden oynadığında makine otomatik olarak durur. İkincisi ise ; Makine kaputunda acil durdurma düğmesi mevcuttur.

İlgili Konular: şap makinesi, brinkmann şap makinesi, putzmeister şap makinesi, kotan şap makinesi, alman malı şap makinesi, rety şap makinesi,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.