Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   CNC Makineler Söve Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Söve Kesme Makinası  Fiyatı:
Firma : Dekormak Söve Üretim Makinaları San. ve Tic.
Dekormak Söve Üretim Makinaları San. ve Tic. Logo
Söve Kesme Makinası - foto
Fiyat Sor ? >>    

Söve ve Stropiyer Ürünlerin Tamamını Üretebilir...
DEKORMAK Söve kesim makinası aynı anda 4 strafor bloğu kesebilmektedir. Söve kesim makinamızın kullanımı çok basittir. Kesim programı tarafımızca Türkçe menü haline getirilerek herkesin kullanabileceği hale getirilmiştir. Söve kesim makinalarında kullanılan MACH3 programı LİSANSLI olarak Türkiye ‘deki söve üretim makinalarında sadece DEKORMAK Söve Makinaları tarafından kullanılmaktadır. Diğer tüm söve makinesi üreticileri müşterilerine lisansız kopyalama programlarla hizmet vermektedir. Bu sebeple bu zamana kadar makine sattıkları birçok müşterileri cezai işlemlere maruz kalmışlardır. Unutmayın ki lisans makinayı satan satıcı firma adına değil, makinayı satın alan kişi ya da firmalar adına olmalıdır. Makinalarımız mekanik olarak 2 yıl , Elektronik olarak da 1 yıl garantilidir.
DEKORMAK Söve Kesim Makinaları ile piyasada bulunan bütün söve modelleri, kartonpiyer modelleri, harf kesimleri, tabela ve logo kesimleri v.s işlerin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Söve Kesim Makinasının yanında verilen bilgisayarınızda yüzlerce kesime hazır çizimler yüklü bulunmaktadır.
DEKORMAK Söve Kesim Makinalarını satın alan müşterilerimize ücretsiz kurulum ve eğitim hizmeti vermekteyiz.
Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz…

TEKNİK ÖZELLİKLER:
1. GÖVDE YAPISI :
Makinamızın genel yapısı demir gövdeden oluşmaktadır. Bu sayede makinalarımız titreşimsiz ve daha hassas kesimler yapar.
2. ALÜMİNYUM SİGMA PROFİL:
Hareketli sistemlerin montajında özellikle AĞIR SERİ kullanılarak makinanın ömrü uzatılmıştır. Piyasada ki bir çok firma LIGHT SERİ olarak bilinen ucuz malzemeleri kullanmaktadır. DİKKAT EDİNİZ!!!
3. ELEKTROSTATİK TOZ BOYA :
Piyasada bilinen diğer adıyla fırın boya. Elektrostatik toz boya; malzemelerde uzun ömürlülük, ekonomiklik, kusursuz yüzey kaplama, temizleme kolaylığı, çevreye dost, bakım kolaylığı ve estetik sağlar.
4. MAKİNA EBATLARI:
2400x2200x1900 mm ölçülerindedir.
5. HAREKET VE GÜÇ AKSAMI:
4 adet step motor ve 4 adet sürücü, Vidalı mil ve somun kullanılmıştır. Opsiyonel olarak Lineer ray ve arabalarda kullanılmaktadır.
6. ISITICI SİSTEM:
Otomatik sistemlidir. Kesim programından BAŞLAT butonuna tıkladığınızda ısı otomatik olarak açılır ve kesim bittiğinde yine otomatik olarak kapanır. Bu sayede hem personelin gereksiz yere makinanın başında beklemesine gerek kalmaz. Hem de kesim bittiğinde ısıyı açık unuttuğunuz için tehlike yaşamazsınız. Örneğin ; ertesi güne kesilmiş olması gereken malzemeler var ve mesai bitmek üzere, kesimi başlatıp gidebilirsiniz. Kesim bittiğinde makine otomatik olarak kapanacaktır.
7. KONTROL SİSTEMİ:
Cnc Kontrol Ünitesi ile kontrol edilir. CNC (COMPUTER NUMERİCAL CONTROL)Bilgisayarlı Sayısal Kontrol, söve kesim makinalarının sayısal komutlarla bilgisayar yardımıyla kontrol edilmesidir.
Bilgisayarımız Endüstriyel Tip ve Standart donanım olarak makinalarımızla birlikte verilmektedir. Opsiyonel olarak laptopla kullanılabilir sisteme çevrilebilir. Bilgisayarımızda kesime hazır yüzlerce model hazır olarak bulunmaktadır.
8. YAZILIM VE PROGRAMLAR:
Windows XP veya Windows 7 İşletim sistemi, sheetcam kodlama programı ve Mach 3 (LİSANSLI) kullanılmaktadır.

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.