Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   CNC Makineler Söve Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Söve Kaplama Makinası  Fiyatı:
Firma : Dekormak Söve Üretim Makinaları San. ve Tic.
Dekormak Söve Üretim Makinaları San. ve Tic. Logo
Söve Kaplama Makinası - foto
Fiyat Sor ? >>    

Harç Kaplama Makinası Ile Kesim Makinasında Kesilmiş Straforun Üzerine Istenilen Kalınlıkta Akrilik Esaslı Reçine Malzemenin Kaplanması Işlemi Gerçekleştirilir.
Harç Kaplama Makinası ile kesim makinasında kesilmiş straforun üzerine istenilen kalınlıkta akrilik esaslı reçine malzemenin kaplanması işlemi gerçekleştirilir. Her ürün için farklı kalıp modelleri kullanılır. Kalıp değiştirme işlemi ve temizliği pratik hale getirilmiştir. Piyasadaki kalitesiz makinalar sadece alüminyum sigma profillerden yapılmaktadır ve verimsizdir. Ancak bizim makinalarımız demir gövdeden oluşur ve performansı yüksektir. Makinanın ergonomik yapısı sayesinde en kaliteli kaplama işlemi gerçekleştirilmektedir.
Daha detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz…

TEKNİK ÖZELLİKLER:
1. GÖVDE YAPISI :
Makinamızın genel yapısı demir gövdeden oluşmaktadır. Bu sayede daha ergonomik yapısıyla makinalarımız titreşimsiz ve daha hassas kaplama işlemi yapar.
2. ALÜMİNYUM SİGMA PROFİL:
Hareketli sistemlerin montajında özellikle AĞIR SERİ kullanılarak makinanın ömrü uzatılmıştır. Piyasada ki bir çok firma LIGHT SERİ olarak bilinen ucuz malzemeleri kullanmaktadır. DİKKAT EDİNİZ!!!
3. ELEKTROSTATİK TOZ BOYA :
Piyasada bilinen diğer adıyla fırın boya. Elektrostatik toz boya; malzemelerde uzun ömürlülük, ekonomiklik, kusursuz yüzey kaplama, temizleme kolaylığı, çevreye dost, bakım kolaylığı ve estetik sağlar.
4. MAKİNA EBATLARI:
4000x900x1250 mm ölçülerindedir.
5. HAREKET VE GÜÇ AKSAMI:
Ayarlanabilir hız kontrol sayesinde 6 saniyede 2 mtül malzeme kaplanabilir. Üzerinde redüktörlü motor bulunmaktadır. Üzerinde eksiz kendinden klavuzlu tırnaklı tip konveyör bant sistemi bulunmaktadır.
6. KONTROL SİSTEMİ:
Kontrol Ünitesi ile kontrol edilir. Kontrol ünitesinin içinde bulunan sürücü sayesinde hız ayarlanabilir ve ileri geri hareket yapılabilir hale getirilmiştir

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.