Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Temizlik Makineleri Basınçlı Yıkama Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : 400 Bar Basınçlı Yıkama Makinası  Fiyatı: 8700 TL
Firma : Ylz Makina Kimya
Ylz Makina Kimya Logo
400 Bar Basınçlı Yıkama Makinası - foto
Teklif İste >>    

400 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi
100 bar'dan 1000 bar'a Yüksek basınçlı su püskürtmede alternatifler Seramik piston (3 ad.) Yüksek basınç ve ısıya dayanıklı çelik kaplamalı koltuk Sıcak soğuk modellerde dik kazanlı brülör sistemi Pompa motor grubunun aşırı basınç yüklenmesini önleyen By-Pass ünitesi Elektrik motoru için aşırı ısınmaya karşı termik korumalı Sıcak-Soğuk modellerde termostat kontrollü sıcaklık ayarı Deterjan ve kimyasal madde kullanma olanağı Sessiz ve sarsıntısız çalışma Elektrik,benzin ve mazotlu modeller 4 Lt /dakikadan 40 Lt /dakikaya su püskürtme kapasiteleri.

Cihaz 400 bar yüksek basınçta tabanca ile çalışma imkanı sağlayan, makinelerin, taşıtların, binaların, aletlerin ve genelde yüzeylerin temizliği için tasarlanmıştır.
Bu makine imalatçı firma tarafından üretilen veya tavsiye edilen parçalar kullanmak üzere tasarlanmıştır. Başka parçaların kullanılması makinenin çalışma performansını ve güvenliğini etkileyebilir. Bu makine sadece tasarlanmış olduğu amaç doğrultusunda kullanılmalıdır.

İlgili Konular: 400 bar basınçlı, basınçlı yıkama makinası, vetta basınçlı yıkama, cleanvac basınçlı yıkama makinası, tazzik makinası, tazyik makinası,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.