Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İnşaat Makineleri Kompaktör
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Tablalı Kompaktör C80  Fiyatı:
Firma : Newton Makine San. Tic Ltd Şti
Newton Makine San. Tic Ltd Şti Logo
Tablalı Kompaktör C80 - foto
Fiyat Sor ? >>    

Tablalı Kompaktör C80
Kompak toprağın beş ana nedeni vardır:

Yük taşıma kapasitesini arttırır
Toprak yerleşimini ve don zararını önler
Kararlılık sağlar
Su sızıntısını, şişmesini ve kasılmasını azaltır.
Toprağın çökelmesini azaltır

Toprağın sıkıştırılması, toprağın yoğunluğunu mekanik olarak arttırma yöntemi olarak tanımlanır. İnşaatta, bu inşaat sürecinin önemli bir parçasıdır. Her toprak türü maksimum yoğunluk ve optimum neme göre farklı davranır. Bu nedenle, her toprak tipi kendi benzersiz gerekliliklerine sahiptir. Doğrudan yöntem ve teknikler geliştirmenin ön cephesinden gelen NEWTON MAKİNE, yüksek kaliteli kompaktörler sunmaktadır. Yüksek hız, güç, en son tasarım ve kapasiteyi üstün manevra kabiliyeti ve mükemmel operatör konforu ve güvenliği ile birleştiriyorlar.


NEWTON MAKİNE tüm olası uygulamalar, ağırlık sınıfı ve uluslararası standartlar için modeller sunar. İleri topraklama plakaları, geri döndürülebilir plaka sıkıştırıcıları, arka salma makaraları ve tokmaklar , granüler toprakları sıkıştırmak için özel olarak tasarlanmış geniş kapsamlı ileri toprak plaka serileri sunar. Küçük onarım ve bakım çalışmaları için ideal ve ekonomiktir.

Tipi: C80 Tablalı Kompaktör
Uzunluk : 600 mm
En: 400 mm
Yükseklik: 690 mm
Ağırlık : 90 kg
Kavrama : Otomatik Santrifüj Tip
Vurma Kuvveti: 1500 kg
Etki Derinliği: 200 - 250 mm
Tabla Ebadı: 40 x 60 cm
Uygulama Hızı: 30 m/dk.
Motor:
Benzinli: Honda GX 160 - (5,5 HP)
Dizel Motor: Lombardini 6LD360-(7 HP)
Elektrikli: 3 KW 4HP TRİFAZEİlgili Konular: kompaktör, kompaktör ankara, kompaktör asfalt, kompaktör çeşitleri, zemin sıkıştırma, kompaktör fiyatları, kompaktörler, kompaktör makinaları, parke taşı sıkıştırma, su depolu kompaktör,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.