Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İnşaat Makineleri Kompaktör
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Kompaktör C330da  Fiyatı:
Firma : Newton Makine San. Tic Ltd Şti
Newton Makine San. Tic Ltd Şti Logo
Kompaktör C330da - foto
Fiyat Sor ? >>    

Kompaktör C330da
Kompak toprağın beş ana nedeni vardır:

Yük taşıma kapasitesini arttırır
Toprak yerleşimini ve don zararını önler
Kararlılık sağlar
Su sızıntısını, şişmesini ve kasılmasını azaltır.
Toprağın çökelmesini azaltır

Toprağın sıkıştırılması, toprağın yoğunluğunu mekanik olarak arttırma yöntemi olarak tanımlanır. İnşaatta, bu inşaat sürecinin önemli bir parçasıdır. Her toprak türü maksimum yoğunluk ve optimum neme göre farklı davranır. Bu nedenle, her toprak tipi kendi benzersiz gerekliliklerine sahiptir. Doğrudan yöntem ve teknikler geliştirmenin ön cephesinden gelen NEWTON MAKİNE, yüksek kaliteli kompaktörler sunmaktadır. Yüksek hız, güç, en son tasarım ve kapasiteyi üstün manevra kabiliyeti ve mükemmel operatör konforu ve güvenliği ile birleştiriyorlar.


NEWTON MAKİNE tüm olası uygulamalar, ağırlık sınıfı ve uluslararası standartlar için modeller sunar. İleri topraklama plakaları, geri döndürülebilir plaka sıkıştırıcıları, arka salma makaraları ve tokmaklar , granüler toprakları sıkıştırmak için özel olarak tasarlanmış geniş kapsamlı ileri toprak plaka serileri sunar. Küçük onarım ve bakım çalışmaları için ideal ve ekonomiktir.

Tipi: C330DA Honda İleri Geri Hareketli Kompaktör
Uzunluk : 900 mm
En: 500 mm
Yükseklik: 1200 mm
Ağırlık : 260 kg
Kavrama : Yarı Hidrolik İleri Geri Hareketli
Vurma Kuvveti: 3800 kg
Etki Derinliği: 500 - 700 mm
Tabla Ebadı: 50 x 90 cm
Uygulama Hızı: 0,35 cm/sn.
Motor:
Benzinli: Honda GX 390 - (13 HP)
Dizel Motor: Lombardini 3LD510-(12,5 HP)İlgili Konular: kompaktör, kompaktör ankara, kompaktör asfalt, kompaktör çeşitleri, kompaktör fiyatları, kompaktör çeşitleri, Hidrolik Kompaktör, kompaktörler, zemin sıkıştırma, kompaktör makinaları,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.