Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İş Makineleri Diğer İş Makineleri
  


Ürün   : Merdiven Basamağı Kalibre Makinesi  Fiyatı: 10000,00 TL
Firma : Betonmaksan
Betonmaksan Logo
Merdiven Basamağı Kalibre Makinesi - foto
Teklif İste >>    

Firma Tanıtımı ( İngilizce ) we Are Keeeping Up Our Experience For Almost Quarter Of A Century And We Aimed To Be A Leader Of This Sector With Our Unlimited
FİRMA TANITIMI
Çeyrek asırlık deneyimi ve ISO 9001 , CE , TSEK kalite belgeleri , sınırsız müşteri hizmeti ile DESENLİ KARO ÇİNİ , DEKORATİFTAŞ , BETON PARKE , BRİKET , HAZIR BETON ve HAZIR SIVA üretim tesisleri ile sektörde öncü olmaya devam etmektedir ve siz değerli müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için 2009 yılında 5000 m² lik yeni fabrikaya taşınarak hizmet kalitesini ve üretim kapasitesini artırmıştır.
1994 yılından itibaren üretimimizin %70 ‘ni ihracat yapmaktayız , imalat ve ihracat kapasitemiz her yıl artmaya devam etmektedir.

FİRMA TANITIMI ( İNGİLİZCE )
We are keeeping up our experience for almost quarter of a century and we aimed to be a leader of this sector with our unlimited Professional customer service of Encxaustic Cement tiles , DECORATIVE STONE , CONCRETE BLOCK , HOLLOW BLOCK , CONCRETE PLANTS MACHINES with quality standarts certification of ISO 9001 , CE and TSEK.
Our company produces machines making concrete paving, concrete block and hollow block. Seventy percent of our production exported to many countries since 1994.
Our capacity of manufacture and export continues to grow year after year.
Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 
Geri Dönüşüm Makinaları  >