Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Diğer Makinalar
  


Ürün   : Cafe Isıtıcısı (bh Sh-2000)  Fiyatı: 386,0 TL
Firma : Elcon Otomasyon
Elcon Otomasyon Logo
Cafe Isıtıcısı (bh Sh-2000) - foto
Teklif İste >>    

Dış Ortamların Vazgeçilmez Isıtma Sistemleri Haline Gelen Infrared Isıtıcılar Güzel ve Şık Tasarımlarıyla Işletmenize Şıklık Kazandırırken Diğer Sıtma Sistemler
Dış ortamların vazgeçilmez ısıtma sistemleri haline gelen infrared ısıtıcılar güzel ve şık tasarımlarıyla işletmenize şıklık kazandırırken diğer sıtma sistemlerinin kurulumundan dolayı meydana gelen kötü görünümü ortadan kaldırmakta, ısıtma için sarf edilen enerjinin minimuma inmesini sağlamaktadır. Elcon Infrared ısıtıcıların en önemli özelliği, kullanılan infrared ısıtıcı filamenttir. Golden infrared lamba olarak adlandırılan filamentin ve İnfrared Isıtıcının genel özellikleri şunlardır
-Yüksek yoğunluklu infrared (golden infrared) lambanın cam tüpü özel bir alton kaplama ile kaplanmıştır. Göze zarar verebilecek ışınları golden kaplama absorbe ederek sağlığımızı maksimum düzeyde korumaktadır.
-Kısa dalga boyuna sahiptir.
-Filament sıcaklığı 2200 dereceye ulaşmaktadır.
1 saniye içerisinde %100 ışımaya ulaşmaktadır.
-Yatay ve dikey kullanımlar için uygundur.
-2 yıl garantilidir.
-7000 saat çalışma ömrüne sahiptir. Ayrıca çalışma süresi boyunca diğer ısıtma sistemlerinde olduğu gibi ekstra bakım ve onarım gerektirmez.
-2 mm alüminyum gövde yapısı, yüksek sıcaklık ve suya karşı dayanıklılığıyla dış ortamlarda kullanıma uygundur.
-Parabolik gövde yapısı ve üzerindeki yansıtıcı (reflektör) yardımıyla aynı güçteki diğer ısıtma sistemlerine göre maksimum W/cm oranı elde edilir.
-Fabrika, cafe, bar, otel, iş merkezi, ibadethane vb. büyük alanlarda lokal ısıtma için en uygun sistemdir.

İlgili Konular: ısıtıcı, cafe ısıtıcısı, elektrikli ısıtı, açık alan ısıtma, dış mekan ısıtma, infrared ısıtıcı, ufo ısıtıcı, ısıtma sistemleri,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.