Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İş Makineleri Diğer İş Makineleri
  


Ürün   : TSV SERİSİ TEK ŞAFTLI PALET PARÇALAYICI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
TSV SERİSİ TEK ŞAFTLI PALET PARÇALAYICI - foto
TSV SERİSİ TEK ŞAFTLI PALET PARÇALAYICI - foto 2
TSV SERİSİ TEK ŞAFTLI PALET PARÇALAYICI - foto 3
TSV SERİSİ TEK ŞAFTLI PALET PARÇALAYICI - foto 4
TSV SERİSİ TEK ŞAFTLI PALET PARÇALAYICI - foto 5
TSV SERİSİ TEK ŞAFTLI PALET PARÇALAYICI - foto 6
Fiyat Sor ? >>    

Tsv-serisi Tek Saftlı Palet Parçalayıcımız, Tahta Palet Atıklarının Ögütülerek Yakıt Olarak Kullanılmasını Saglamak Üzere Tasarlanmıstır.
Palet giris haznesi rahat kullanıma sahiptir ve elle beslenmektedir. Kolay degistirilebilir elek ve kırıcı bıçakları ile istenilen boyutlarda tahta parçalarını ögütebilir. Atıs hızına baglı olarak bir saatlik üretimde ortalama 30-40 palet parçalayabilir. Müsteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Rotor montajı, toz korumalı rulmanlar, şanzıman amortisörü ve özel kesme bıçakları sayesinde çok düşük bakım gerektiren ve uzun ömürlü kullanım sunan bir ahşap parçalayıcıdır. Yabancı cisimlerin parçalayıcıya girmesi durumunda plc sistemi otomatik olarak motoru kapatır. Buna ek olarak, parçalayıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: elektronik atık parçalama, lastik parçalayıcı makina, tıbbi atık öğütücü, atık geri dönüşüm, elektronik, RDF atık parçalama, gübre öğütücü, Cam kırıcı, çöp geri dönüşüm, metal kırma makinası, palet ve tahta parçalama,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.