Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İş Makineleri Diğer İş Makineleri
  


Ürün   : TSC SERİSİ TEK ŞAFTLI KAKAO YAĞ PARÇALAYICI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
TSC SERİSİ TEK ŞAFTLI KAKAO YAĞ PARÇALAYICI - foto
TSC SERİSİ TEK ŞAFTLI KAKAO YAĞ PARÇALAYICI - foto 2
TSC SERİSİ TEK ŞAFTLI KAKAO YAĞ PARÇALAYICI - foto 3
TSC SERİSİ TEK ŞAFTLI KAKAO YAĞ PARÇALAYICI - foto 4
TSC SERİSİ TEK ŞAFTLI KAKAO YAĞ PARÇALAYICI - foto 5
Fiyat Sor ? >>    

Tsc-serisi Tek Saftlı Kakao Yag Parçalayıcımız, Çikolata Üretimi Yapan Isletmelerin Olmazsa Olmazıdır. Kakao ve Yag Blokları Elle Kırıcıya Atılır.
Kakao ve yag blokları elle kırıcıya atılır. Kolayca ve kesintisiz bir sekilde parçalanır ve eritme kazanındaki bekleme süresini ortadan kaldırır. Bu kazanım üretim kapasitenizi büyük ölçüde arttırmanıza yardımcı olur. Tamamen gıda sanayisine uygun olarak paslanmaz çelikten üretilmistir. Müsteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Kırıcılarımız, çikolata sektörü ve gıda sanayiinde olduğu gibi, diğer sanayi kollarında, malzemelerin öğütülerek, kırılarak veya parçalanarak eritme vb. gibi reaksiyon süreçlerinin hızlandırılmasını sağlar. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: kakao yağ parçalama makinası, tek şaftlı kakao yağ parçalayıcı, kakao yağ ezici, cocoa fat shredder, kakao yağı için öğütücü, çikolata üretiminde kullanılan parçalayıcı makin, kakao ezici, kakao yağ parçalayıcı, Kakao ve yağ bloklarını kırıcı makina, kakao kırıcı,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.