Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : CST SERİSİ ÇİFT ŞAFTLI TAHTA PARÇALAYICI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
CST SERİSİ ÇİFT ŞAFTLI TAHTA PARÇALAYICI - foto
CST SERİSİ ÇİFT ŞAFTLI TAHTA PARÇALAYICI - foto 2
CST SERİSİ ÇİFT ŞAFTLI TAHTA PARÇALAYICI - foto 3
CST SERİSİ ÇİFT ŞAFTLI TAHTA PARÇALAYICI - foto 4
CST SERİSİ ÇİFT ŞAFTLI TAHTA PARÇALAYICI - foto 5
Fiyat Sor ? >>    

Cst-serisi Çift Saftlı Tahta Parçalayıcımız, Hurda Tahta, Takoz, Ahsap Vb. Gibi Agaç Ürünlerinin Parçalanmasında Kullanılmaktadır.
Sökülebilir özel bıçak tasarımı ile atık tahtaları kolayca parçalamaktadır. Hurda tahtaları parçalayarak, enerjiye dönüstürülmesi, depolama ve nakliye masraflarından tasarruf saglanmasını mümkün kılar. Saft üzerinde bulunan parçalama bıçaklarının karsılıklı olarak içeriye dogru dönmesi ile birlikte atıklar çok hızlı bir sekilde parçalanır. Müsteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Kırıcı, düşük devirli çalışmasından dolayı, çok yüksek tork gücü ile parçalama yapmaktadır. Parçalayıcı bıçakları özel sertleştirilmiş uzun ömürlü çelikten imal edilmiştir. Parçalayıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde tahta kırıcı üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: Cst-Çift Saftlı Tahta Parçalayıcı, çift şaftlı hurda tahta kırıcı, Takoz parçalama makinası, çift şaftlı ağaç ürünlerini öğütücü, ahşap parçalama makinası, double shaft wood shredder, wood grinder, double shaft pallet grinder, deadwood shredder, tahta parçalayıcı makine,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.