Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : CKP SERİSİ ÇİFT KATLI PARÇALAYICI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
CKP SERİSİ ÇİFT KATLI PARÇALAYICI - foto
CKP SERİSİ ÇİFT KATLI PARÇALAYICI - foto 2
CKP SERİSİ ÇİFT KATLI PARÇALAYICI - foto 3
CKP SERİSİ ÇİFT KATLI PARÇALAYICI - foto 4
CKP SERİSİ ÇİFT KATLI PARÇALAYICI - foto 5
CKP SERİSİ ÇİFT KATLI PARÇALAYICI - foto 6
Fiyat Sor ? >>    

Ckp-serisi Çift Katlı Parçalayıcımız, Ön Parçalama ve Ölçülendirme Makinelerinin Tek Bir Sase Üzerinde Akuple Olarak Üretilmis Halidir.
Malzeme ön kırıcıdan geçerek, hemen alt kısmında bulunan ögütücüye girer ve nihai ürünü çok kısa bir sürede sunar. Istenilen talebe göre, mikron derecesinde ögütülmüs ürün elde etmeniz mümkündür. Mamül girisi konveyör ile yapılmaktadır. Ergonomik tasarımı sayesinde az alan kaplayıp büyük sonuçlar elde eder. Müsteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Çift katlı kırıcılarımız yüksek torklu ve düşük devirli olmak üzere, katı atıklarınızı en iyi şekilde parçalayan ve öğütücülerimiz toz halinde mikronize yapan akuple makinelerdir. Motorların aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde çift katlı katı atık kırıcı üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: Çift Katlı Parçalayıcı, çift katlı tekstil atıkları öğütücü, çift katlı plastik kırma makinası, double layer shredder, çift katlı katı atık parçalama, çift katlı kağıt parçalayıcı, Ckp-Çift Katlı Parçalayıcı, çift katlı parçalama makinesi, çift katlı katı atık kırıcı, double layer grinder,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.