Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti.
 
    Ürünlerimiz
  
AnaSayfa Hakkımızda Ürünlerimiz İletişim
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ
 MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 1
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 2
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 3
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 4
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 5


  Fiyat Sor ?
 
Mrp-serisi Pimli Mikronizemiz, Farklı Sertlikteki Kuru Ya Da Az Nemli Malzemeleri Yüksek Kapasitelerde Ögütmek Üzere Tasarlanmıstır.

Çesitli madenler, kimyevi maddeler ve minerallerin mikronize ögütülmesi ve granül haline getirilmesinde kullanılır. Kimyasallar ve gıda maddelerinde kullanılabilecek sekilde opsiyonel olarak paslanmaz çelikten üretim yapılabilmektedir. Degistirilebilir elek tasarımına sahiptir. Bıçak degisimleri kolaydır. Mikronize, motorun asırı yüklenmesini önlemek için otomatik sistem kapatma ile donatılmıstır. Pimli ögütücülerimiz atılacak malzemenin viskozitesini dengeler. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalısan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar. Müsteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Kompakt yapısı ve üstün performansı ile daha yüksek kapasite ve daha büyük malzeme girişi için uygundur. Pimli öğütücülerimiz atılacak malzemenin viskozitesini dengeler. Mikronize, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik sistem kapatma ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde Pimli Mikronize üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

mikronizer , öğütme makinası , öğütücü , atık geri dönüşüm , e atık parçalama , ilaç geri dönüşüm , gübre eleme makinesi , gübre eleme , parçalama makinası , mobil parçalayıcı ,
Benzer Ürünler
 MRC SERİSİ ÇEKİÇLİ DEĞİRMEN MİKRONİZE ÖĞÜTCÜ 
Kategori Vitrini ürünü MRC SERİSİ ÇEKİÇLİ DEĞİRMEN MİKRONİZE ÖĞÜTCÜ   

 MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ 
MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ  Video  

 MRD SERİSİ DİSK DEĞİRMEN MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ 
MRD SERİSİ DİSK DEĞİRMEN MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ  Video  


Destek   Talep ve görüşleriniz için bize yazın !
    (0212) 613 31 82    
Ad Soyad
Telefon
Faks
Firma
Şehir
E-Posta
OnayKodu 715