Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Plastik Makinaları Granül Makineleri
  


Ürün   : MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 2
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 3
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 4
MRP SERİSİ PİMLİ MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 5
Fiyat Sor ? >>    

Mrp-serisi Pimli Mikronizemiz, Farklı Sertlikteki Kuru Ya Da Az Nemli Malzemeleri Yüksek Kapasitelerde Ögütmek Üzere Tasarlanmıstır.
Çesitli madenler, kimyevi maddeler ve minerallerin mikronize ögütülmesi ve granül haline getirilmesinde kullanılır. Kimyasallar ve gıda maddelerinde kullanılabilecek sekilde opsiyonel olarak paslanmaz çelikten üretim yapılabilmektedir. Degistirilebilir elek tasarımına sahiptir. Bıçak degisimleri kolaydır. Mikronize, motorun asırı yüklenmesini önlemek için otomatik sistem kapatma ile donatılmıstır. Pimli ögütücülerimiz atılacak malzemenin viskozitesini dengeler. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalısan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar. Müsteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Kompakt yapısı ve üstün performansı ile daha yüksek kapasite ve daha büyük malzeme girişi için uygundur. Pimli öğütücülerimiz atılacak malzemenin viskozitesini dengeler. Mikronize, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik sistem kapatma ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde Pimli Mikronize üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: Mrp-Pimli Mikronize Öğütücü, pimli öğütme makinası, mikronizer, kimyasal atıkları öğütücü, mineralleri mikronize öğütücü makina, granül öğütme makinası, Pin micronized machinery, micronizer for minerals, micronizer for chemicals, chemical waste micronized machine,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.