Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   İş Makineleri Diğer İş Makineleri
  


Ürün   : MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto
MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 2
MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 3
MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 4
MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 5
MRB SERİSİ BIÇAKLI MİKRONİZE ÖĞÜTÜCÜ - foto 6
Fiyat Sor ? >>    

Mrb-serisi Bıçaklı Mikronizemiz, Kuru ve Yapıskan Olmayan Neredeyse Tüm Maddeleri Mikronize Yapmak Üzere Tasarlanmıstır.
Çesitli minerallerin ögütülmesinde ve toz haline getirilmesinde kullanılmaktadır. Ögütücü bıçak mesafeleri ayarlanabilir. Degistirilebilir elek tasarımına sahiptir. Bıçak degisimleri kolaydır. Mikronize, motorun asırı yüklenmesini önlemek için otomatik sistem kapatma ile donatılmıstır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalısan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar. Müsteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Mikronize bıçak mesafeleri ayarlanabilir. Kompakt yapısı ve üstün performansı ile daha yüksek kapasite ve daha büyük malzeme girişi için uygundur. Mikronize, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik sistem kapatma ile donatılmıştır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: mikronizer, öğütme makinası, Mrb- Bıçaklı Mikronize öğütücü, Blade micronized machine, midye öğütücü bıçaklı mikronize, tekstil ürünleri öğüten bıçaklı mikronize, bıçaklı mikronize, değerli maddeleri öğütücü, lifli malzemeleri öğütme makinası, blade micronized for fibrous materials,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.