Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti.
 
    Ürünlerimiz
  
AnaSayfa Hakkımızda Ürünlerimiz İletişim
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI
 SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 1
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 2
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 3
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 4


  Fiyat Sor ?
 
Sph-serisi Hat İçi Atıksu Parçalayıcımız, Kanalizasyon Tıkanmalarına Sebep Olan, Tüm Atıkları Parçalamak ve Sürekli Akışkanlığı Sağlamak Üzere Tasarlanmıştır.

SPH-Serisi Hat İçi Atıksu Parçalayıcımız, kanalizasyon tıkanmalarına sebep olan, tüm atıkları parçalamak ve sürekli akışkanlığı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Standart pompalı ögütücülere göre çok güçlüdür. Çift şaftlı yapısı ve karşılıklı olarak iç içe dönen yüksek sertlikteki kesici bıçakları ile kesintisiz bir şekilde öğütür. Giriş ve çıkış flanşları ile mevcut boru hatlarına kolayca monte edilebilir. Arıza durumunda tıkanmaları önlemek için bypass sistemine sahiptir. Opsiyonel olarak paslanmaz çelikten üretilebilir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Üstün sızdırmazlık sağlayan ve basınca dayanıklı salmastralar ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Atık su öğütücülerimiz, yüksek torklu, düşük devirli, çift şaftlı olmak üzere, kanalizasyon atıklarını en iyi şekilde parçalayan makinelerdir. Parçalayıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde atık su öğütücü üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

hat içi atıksu parçalayıcı , atıksu sistemi , atıksu arıtma makinası , kanalizasyon tıkamalarını önleyici makina , çift şaftlı atıksu parçalama makinası , çift şaftlı atıksu öğütücü , çocuk bezi parçalayıcı atıksu makinası , kağıt öğütücü , tahta kırıcı atıksu makinesi , kanalizasyon atıksu akışkanlığını sağlayıcı ,
Benzer Ürünler
 MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI 
Kategori Vitrini ürünü MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI   

 ATIKSU BAR ELEK 
ATIKSU BAR ELEK   

 SIVI-KATI DÖNER ELEK 
SIVI-KATI DÖNER ELEK   

 SPK SERİSİ KANAL ATIKSU PARÇALAYICI DİSK ELEK 
SPK SERİSİ KANAL ATIKSU PARÇALAYICI DİSK ELEK   

 SPA SERİSİ AÇIK KANAL ATIKSU PARÇALAYICI 
SPA SERİSİ AÇIK KANAL ATIKSU PARÇALAYICI   


Destek   Talep ve görüşleriniz için bize yazın !
    (0212) 613 31 82    
Ad Soyad
Telefon
Faks
Firma
Şehir
E-Posta
OnayKodu 294