Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm Kırma Makineleri Diğer Kırma Makinaları
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 2
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 3
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 4
SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 5
Fiyat Sor ? >>    

Sph-serisi Hat İçi Atıksu Parçalayıcımız, Kanalizasyon Tıkanmalarına Sebep Olan, Tüm Atıkları Parçalamak ve Sürekli Akışkanlığı Sağlamak Üzere Tasarlanmıştır.
SPH-Serisi Hat İçi Atıksu Parçalayıcımız, kanalizasyon tıkanmalarına sebep olan, tüm atıkları parçalamak ve sürekli akışkanlığı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Standart pompalı ögütücülere göre çok güçlüdür. Çift şaftlı yapısı ve karşılıklı olarak iç içe dönen yüksek sertlikteki kesici bıçakları ile kesintisiz bir şekilde öğütür. Giriş ve çıkış flanşları ile mevcut boru hatlarına kolayca monte edilebilir. Arıza durumunda tıkanmaları önlemek için bypass sistemine sahiptir. Opsiyonel olarak paslanmaz çelikten üretilebilir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Üstün sızdırmazlık sağlayan ve basınca dayanıklı salmastralar ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Atık su öğütücülerimiz, yüksek torklu, düşük devirli, çift şaftlı olmak üzere, kanalizasyon atıklarını en iyi şekilde parçalayan makinelerdir. Parçalayıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde atık su öğütücü üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: hat içi atıksu parçalayıcı, atıksu sistemi, atıksu arıtma makinası, kanalizasyon tıkamalarını önleyici makina, çift şaftlı atıksu parçalama makinası, çift şaftlı atıksu öğütücü, çocuk bezi parçalayıcı atıksu makinası, kağıt öğütücü, tahta kırıcı atıksu makinesi, kanalizasyon atıksu akışkanlığını sağlayıcı,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.