Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto
MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 2
MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 3
MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Ms-serisi Maseratör Hat İçi Atıksu Parçalayıcımız, Atıksu Borularının Tıkanma Sorununu ve Lağım Taşmalarını Tamamen Ortadan Kaldırmak Üzere Tasarlanmıştır.
MS-Serisi Maseratör Hat Içi Atıksu Parçalayıcımız, atıksu borularının tıkanma sorununu ve lağım tasmalarını tamamen ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Tek rotorlu çalışma sistemine sahiptir. Rotor üzerinde yüksek devirde dönen parçalayıcı bıçakları bulunmaktadır. Bıçaklar hazneye düşen atıkları elekten geçirene kadar ögütmeye devam eder. Opsiyonel olarak paslanmaz çelikten üretilebilir. Müşteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Maseratörlerimizde, servis ve bakımında akışı sağlamak için bypass borusu mevcuttur. Üstün sızdırmazlık sağlayan ve basınca dayanıklı salmastralar ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Maseratör atık su öğütücülerimiz, yüksek hızda ve tek şaftlı olmak üzere, kanalizasyon atıklarını en iyi şekilde parçalayan makinelerdir. Öğütücü, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde maseratör atık su öğütücü üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: maseratör hat içi parçalayıcı, hat içi atıksu öğütücü, atık su makinası, tekstil ürünlerini parçalayıcı makina, atıksuda bulunan katı atıkları parçalama makinas, Alüminyum kutu parçalama, wastewater shredder, hat içi atıksu borularının tıkanmasını önleyici, hat içi lağım taşmalarını önleyici makine, maseratör atıksu öğütücü makina,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.