Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti.
 
    Ürünlerimiz
  
AnaSayfa Hakkımızda Ürünlerimiz İletişim
MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI
 MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI
MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 1
MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 2
MS SERİSİ MASERATÖR HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI - foto 3


  Fiyat Sor ?
 
Ms-serisi Maseratör Hat İçi Atıksu Parçalayıcımız, Atıksu Borularının Tıkanma Sorununu ve Lağım Taşmalarını Tamamen Ortadan Kaldırmak Üzere Tasarlanmıştır.

MS-Serisi Maseratör Hat Içi Atıksu Parçalayıcımız, atıksu borularının tıkanma sorununu ve lağım tasmalarını tamamen ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Tek rotorlu çalışma sistemine sahiptir. Rotor üzerinde yüksek devirde dönen parçalayıcı bıçakları bulunmaktadır. Bıçaklar hazneye düşen atıkları elekten geçirene kadar ögütmeye devam eder. Opsiyonel olarak paslanmaz çelikten üretilebilir. Müşteri talebine göre çesitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Maseratörlerimizde, servis ve bakımında akışı sağlamak için bypass borusu mevcuttur. Üstün sızdırmazlık sağlayan ve basınca dayanıklı salmastralar ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Maseratör atık su öğütücülerimiz, yüksek hızda ve tek şaftlı olmak üzere, kanalizasyon atıklarını en iyi şekilde parçalayan makinelerdir. Öğütücü, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde maseratör atık su öğütücü üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

maseratör hat içi parçalayıcı , hat içi atıksu öğütücü , atık su makinası , tekstil ürünlerini parçalayıcı makina , atıksuda bulunan katı atıkları parçalama makinas , Alüminyum kutu parçalama , wastewater shredder , hat içi atıksu borularının tıkanmasını önleyici , hat içi lağım taşmalarını önleyici makine , maseratör atıksu öğütücü makina ,
Benzer Ürünler
 SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI 
Kategori Vitrini ürünü SPH SERİSİ HAT İÇİ ATIKSU PARÇALAYICI   

 ATIKSU BAR ELEK 
ATIKSU BAR ELEK   

 SIVI-KATI DÖNER ELEK 
SIVI-KATI DÖNER ELEK   

 SPK SERİSİ KANAL ATIKSU PARÇALAYICI DİSK ELEK 
SPK SERİSİ KANAL ATIKSU PARÇALAYICI DİSK ELEK   

 SPA SERİSİ AÇIK KANAL ATIKSU PARÇALAYICI 
SPA SERİSİ AÇIK KANAL ATIKSU PARÇALAYICI   


Destek   Talep ve görüşleriniz için bize yazın !
    (0212) 613 31 82    
Ad Soyad
Telefon
Faks
Firma
Şehir
E-Posta
OnayKodu 180