Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : DİSK ELEK  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
DİSK ELEK - foto
DİSK ELEK - foto 2
DİSK ELEK - foto 3
DİSK ELEK - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Disk Eleklerimiz, Yüksek ve Zorlu Akışlı Sistemlerde En Zorlu Katı Atıkları Yakalamak ve Mekanik Olarak Ayrıştırmak Için Tasarlanmıştır.
Disk Eleklerimiz, yüksek ve zorlu akışlı sistemlerde en zorlu katı atıkları yakalamak ve mekanik olarak ayrıştırmak için tasarlanmıştır. Motor redüktör grubu ile tahrik edilerek döndürülür. Malzemeler büyük bir hazne içerisine boşaltılır. Konveyör ile disk elek ünitesine aktarılır. Diskler arasında toplanan atıklar disklerin dönme etkisi ile tek noktadan eleğin dışına atılır. İç içe geçmeli olarak dönen tasarımından dolayı elek temizliği gerektirmez ve temizlik için işçilik ihtiyacı yoktur. Disk, Yıldız, Kare vb. gibi elek sistemleri üst düzey bir tarama mekanik ayrıştırma yöntemidir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

MT olarak, organik atık, evsel ve endüstriyel atıkların geri dönüştürülmesi için, kullanımı kolay ve opsiyonel olarak taşınabilir mekanik elek ayrıştırma sistemleri üretmekteyiz. Elek tipi taşınacak malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Elek taşıma hızı kumanda panelinden ayarlanabilir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Farklı kapasitelerde disk elek, yıldız elek, kare elek üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: disk elek, katı atıkları ayrıştırıcı disk elek, mekanik ayrıştırıcı, evsel atıkların geri dönüşümünde kullanılan disk, ayrıcı disk elek, endüstriyel atıkları ayrıştırıcı disk elek, Disc screen,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.