Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : KOVALI ASANSÖR  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
KOVALI ASANSÖR - foto
KOVALI ASANSÖR - foto 2
KOVALI ASANSÖR - foto 3
KOVALI ASANSÖR - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Kovalı Asansörlerimiz, Parçalanmış Malzemeleri Dikey Olarak Uzak Mesafelere Taşımak Için Özel Olarak Tasarlanmıştır.
Kovalı Asansörlerimiz, parçalanmış malzemeleri dikey olarak uzak mesafelere taşımak için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek dayanıklılığa sahiptir ve malzemeyi sorunsuz bir şekilde dikey olarak taşır. Sürekli kesintisiz olarak çalışmak için tasarlanmıştır. İşlem maliyeti ve enerji tüketimi düşüktür. Kovalı asansörler ergonomik yapısıyla iş kaybını önler. Malzeme türü ve talebe göre paslanmaz çelik, st37 sac veya hardox malzemelerden üretim yapılmaktadır. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Makine konstrüksiyonu taşınacak malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Asansör taşıma hızı kumanda panelinden ayarlanabilir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Farklı kapasitelerde kovalı asansör üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: kovalı asansör, parçalanmış malzemeler için kovalı asansör, parçalanmış malzemeleri taşımak üzere tasarlanmı, atık malzemeyi dikey taşıyan kovalı asansör, malzeme taşıyıcı asansör,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.