Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : AYRIŞTIRMA PLATFORMU  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
AYRIŞTIRMA PLATFORMU - foto
AYRIŞTIRMA PLATFORMU - foto 2
AYRIŞTIRMA PLATFORMU - foto 3
AYRIŞTIRMA PLATFORMU - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Ayrıştırma Platformlarımız, Katı Atık Ayrıştırma Tesislerinde, Konveyör Üzerinden Gelen Katı Atıkların Elle Ayrıştırılması Için Tasarlanmıştır.
Ayrıştırma Platformlarımız, katı atık ayrıştırma tesislerinde, konveyör üzerinden gelen katı atıkların operatörler vasıtasıyla elle ayrıştırılması için tasarlanmıştır. Sorumlu operatörlerin kabin içerisinde rahat çalışabilecekleri güvenli ve konforlu bir çalışma ortamı sağlanmıştır. Operatörler, ayrıştırma platformundan geçen, konveyör (toplama bandı) çizgisinde çalışmaktadırlar. Bir veya birden fazla toplama bandı platformadan geçebilmektedir. Toplama bandının hızı kumanda panelinden ayarlanabilmektedir. Tüm operatörler sorumlu oldukları atıkları toplama bandından alıp konveyör bandına bitişik atık bacalarına bırakırlar. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Ayrıştırma platformu genelde birden fazla atık bacalarına sahiptir. Opsiyonel boyutu ve yapısı ile ayrıştırma platformu müşterinin isteklerine göre tasarlanmaktadır. MT olarak, evsel atıkların geri dönüştürülmesi için, kullanımı kolay ayrıştırma platformları üretmekteyiz. Platform büyüklüğü kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıştırma bandı hızı kumanda panelinden ayarlanabilir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: ayrıştırma platformu, katı atık tesisleri için ayrıştırma platformu, birden fazla toplama banda sahip katı atık ayrış, evsel atıkların geri dönüşümünde kullanılan plat, manuel ayrıştırma platformu,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.