Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : YAKMA FIRINI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
YAKMA FIRINI - foto
YAKMA FIRINI - foto 2
YAKMA FIRINI - foto 3
YAKMA FIRINI - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Yakma Fırınımız, Evsel Atıkların Imhasında Kullanılmak Üzere Tasarlanmıştır. Fırınımız 750 °c Ile 1000 °c' Ye Kadar Olan Sıcaklıklara Dayanıklıdır.
Yakma Fırınımız, evsel atıkların imhasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Fırınımız 750 °C ile 1000 °C' ye kadar olan sıcaklıklara dayanıklıdır. Termokupl ile sıcaklığı kontrol edilebilir. Kurutma, pişirme veya kürleme özeliklerine sahiptir. PLC kontrol sistemi ile kumanda edilmektedir. Yakıt olarak doğalgaz veya fueloil kullanılmaktadır. Yakma esnasında açığa çıkan tehlikeli partiküller, baca filtre sisteminden geçerek sulu sistem ile hapsedilir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

MT olarak, katı atıklar, tıbbi atıklar ve telef olmuş hayvanların imhası için, kullanımı kolay yakma fırınları üretmekteyiz. Fırın tipi yakılacak malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Farklı kapasitelerde yakma fırını üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: yakma fırını, evsel atıkların imhasında kullanılan yakma fırın, katı atıkların imhası için yakma fırını, PLC kontrol sistemli yakma fırını, atıkların bertarafında kullanılmak üzere tasarla, incinerator, tıbbi atıkları yakmak için fırın, hayvan atıklarını bertaraf etmek için yakma fırı,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.