Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : DATABER HDD USB BERTARAF ÜNİTESİ  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
DATABER HDD USB BERTARAF ÜNİTESİ - foto
DATABER HDD USB BERTARAF ÜNİTESİ - foto 2
DATABER HDD USB BERTARAF ÜNİTESİ - foto 3
DATABER HDD USB BERTARAF ÜNİTESİ - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Databer Hdd Usb Veri Bertaraf Ünitelerimiz, Bilgi Taşıyan Materyallerin Imhasını Yapmak Üzere Tasarlanmıştır.
DATABER HDD USB Veri Bertaraf Ünitelerimiz, bilgi taşıyan materyallerin imhasını yapmak üzere tasarlanmıştır. DATABER-S serisinde aynı şafta bağlı iki odalı kırıcıya tekli atım ile besleme yapılır. Güvenli mamül giriş haznesi ile iş kazalarına izin vermez. Parçalama sonrası boşaltma metal bir kutu içerisine aktarılır. DATABER-M serisinde çoklu atım yapılmaktadır. İki kırıcı tek bir şase üzerindetasarlanmıştır. Malzemeleri çok küçük boyutlarda parçalayarak fiziki onarımı mümkün olmayan bir hale getirir. Boşaltma konveyör ile yapılmaktadır. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur. 

Kırıcılarımız yüksek torklu, düşük devirli, çift şaftlı olmak üzere, hdd, usb, sd kart, cd vb. gibi önemli bilgileri içeren atıklarınızı kurtarılamayacak şekilde parçalayan makinelerdir. Parçalayıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerde Ofis Tipi Hdd Bilgi Bertafı yapan kırıcı üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: ayrıştırma platformu, cam şişe bertaraf, pet şişe bertaraf, evrak bertaraf ünitesi, hastane atıkları geri dönüşüm, gübre öğütücü, hayvansal atık öğütme, çöp geri dönüşüm, geri dönüşüm, mobil parçalayıcı,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.