Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : DALPAR DAL AĞAÇ PARÇALAYICI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
DALPAR DAL AĞAÇ PARÇALAYICI - foto
DALPAR DAL AĞAÇ PARÇALAYICI - foto 2
DALPAR DAL AĞAÇ PARÇALAYICI - foto 3
DALPAR DAL AĞAÇ PARÇALAYICI - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Dalpar Dal Parçalayıcılarımız, Ağaç Dallarını, Ağaç Köklerini ve Ağaç Gövdelerini Parçalamak Için Tasarlanmıştır.
DALPAR Dal Parçalayıcılarımız, ağaç dallarını, ağaç köklerini ve ağaç gövdelerini parçalamak için tasarlanmıştır. Budama sonrasında çıkan ağaç dal atıklarını etkili ve kesintisiz bir şekilde öğüterek talaş haline getirmektedir. Parçalayıcılarımızın tahrik sistemi, talebe göre, mobil, sabit elektrik motorlu veya traktör şaft tahrikli olarak üretilmektedir. Kırıcı bıçakları, aşınmaya dayanıklı, özelsertleştirilmiş, kesme ağzı çift taraflı olarak kullanılabilen bir tasarıma sahiptir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Komple ağaç gövdesini parçalayan farklı bir tasarıma sahip makine üretimlerimizde mevcuttur. Öğütücülerimiz ağaç atıklarını en iyi şekilde parçalayan makinelerdir. Farklı kapasitelerde dal parçalayıcı üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: ağaç gövdelerini parçalayan makina, dal kesici, dal parçalayıcı makina, ağaç dallarını kırıcı makine, dal öğütücü makina, Dalpar dal parçalayıcı, Dalpar bough shredder, Dal öğütme makinası, ağaç dalını öğütücü, parçalayıcı,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.