Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Diğer Makinalar
  


Ürün   : LASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
LASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ - foto
LASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ - foto 2
LASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ - foto 3
LASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Lastik Geri Dönüşüm Tesisimiz, Lastiklerin Geri Dönüşümünü Daha Hızlı ve Pratik Olarak Sorunsuz Bir Şekilde Yapmak Üzere Tasarlanmıştır.
Lastik Geri Dönüşüm Tesisimiz, lastiklerin geri dönüşümünü daha hızlı ve pratik olarak sorunsuz bir şekilde yapmak üzeretasarlanmıştır. Otomobil lastiğinin yanı sıra kamyon, iş makinası ve tarım makinaları lastiklerininde geri dönüşümü yapılmaktadır. Telleri çıkarılan hurda lastikler taşıyıcı bantlara yüklenerek ön kırmaya yönlendirilir. Ön kırıcıda parçalanan lastikler, birkaç farklıkırıcıdan daha geçerek boyutları küçülür ve bu işlem sonunda istenilen ölçülerde kauçuk granül elde edilir. Ayrıca talebe göre hattın devamına granül tozu elde edebilen makinelerde ilave edebiliriz. Lastik geri dönüşüm hattımız, tam otomatik ve yarı otomatik olmak üzere iki farklı tiptedir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Geri dönüşümü yapılan lastiklerin kullanım alanı çok geniştir. Lastik geri dönüşüm tesislerimizde, kauçuk granül, çelik tel ve kord bezi (tekstil parçacıkları) elde edilmektedir. Burada oluşan granül lastikler, kauçuk imalatında, halı saha ve oyun parkı zeminlerinde, lastik karo taşı üretiminde, makine takozu üretiminde ve asfalt yollara bariyer yapımında kullanılmak üzere geri kazanılmaktadır. Teller de metal ihtiyacı olan alanlarda kullanılmak üzere balyalama preslerimiz de sıkıştırılarak kullanıma sunulmaktadır. Kort bezi ise, polyemit özellikli olması nedeniyle çok pahalı bir maddedir ve tekstil sektöründe kullanılmaktadır. Tesis ölçüleri lastik türü, kapasite ve müşterinin isteklerine göre tasarlanmaktadır. MT olarak, lastiklerin geri dönüşümü için, kullanımı kolay lastik geri dönüşüm tesisleri üretmekteyiz. Lastik geri dönüşüm tesisi, servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Farklı kapasite ve çeşitlerde lastik geri dönüşüm tesisi üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: atık yağ geri dönüşüm, gübre tesisi, hayvan atıkları bertaraf, gübre kırma makinesi, geri dönüşüm makineleri, gübre öğütücü, biogaz tesisi, ağaç palet üretim tesisi, piroliz tesisi, pe poşet üretim hattı,Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.