Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : ATY TESİSİ  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
ATY TESİSİ - foto
ATY TESİSİ - foto 2
ATY TESİSİ - foto 3
ATY TESİSİ - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Atıktan Türetilmiş Yakıt (aty) Tesisimiz, Yüksek Kalorifik Değere Sahip Atıklardan Yararlanmak ve Onları Yakıt Olarak Kullanmak Üzere Tasarlanmıştır.
Atıktan Türetilmiş Yakıt (ATY) Tesisimiz, yüksek kalorifik değere sahip atıklardan yararlanmak ve onları yakıt olarak kullanmak üzere tasarlanmıştır. Tehlikeli ve tehlikesiz tüm atıklar ön kırma işleminden geçer ve metaller ayrıştırılır. Ayrıştırılmış atıklar öğütücü / ölçülendirme makinesinden geçer ve yakıt olarak kullanılabilecek boyutlarda öğütülür. Elde edilen nihai ürün yakma fırınlarına aktarılır. Bu tesisler, çimento fırınlarından enerji santrallerine kadar birçok alanda tercih edilmektedir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Tesis dört ana gruptan oluşur. Ön parçalama, metal ayrıştırma, havalı ayrıştırma, nihai parçalama / ölçülendirme. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performans sağlar.

İlgili Konular: lastik geri dönüşüm tesisi, pet yıkama hattı, biogaz tesisi, piroliz tesisi, atık yağ geri dönüşüm, gübre öğütücü, geri dönüşüm tesisi, gübre tesisi, geri dönüşüm, ağaç palet üretim tesisi,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.