Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : PET YIKAMA HATTI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
PET YIKAMA HATTI - foto
PET YIKAMA HATTI - foto 2
PET YIKAMA HATTI - foto 3
PET YIKAMA HATTI - foto 4
PET YIKAMA HATTI - foto 5
Fiyat Sor ? >>    

Pet Yıkama Hattımız, Yaygın Olarak Pet Şişeler, Pp, Ldpe ve Hdpe Atıklarını Geri Dönüşüme Kazandırmak Üzere Tasarlanmıştır.
PET Yıkama Hattımız, yaygın olarak pet şişeler, PP, LDPE ve HDPE atıklarını geri dönüşüme kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Bu bir kırma, yıkama, kurutma hattıdır. Elde edilen flakeler ile, daha az enerji tüketimi ve sera gazı emisyonu sağlanır. Gıda veperakende ambalajlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretim hattı, müşteri ihtiyacı, malzeme durumu, üretim kapasitesi, ürün kalitesi, yatırım bütçesi vb. gereksinimlere göre optimize edilebilir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

MT olarak, pet şişelerin geri dönüşümü için, kullanımı kolay pet yıkama hatları üretmekteyiz. Tesis büyüklüğü kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performans sağlar.

İlgili Konular: kompost gübre üretim tesisi, hayvan atıkları bertaraf tesisi, atıktan türetilmiş yakıt tesisi, lastik geri dönüşüm tesisi, atık yağ geri dönüşüm tesisi, ağaç pelet üretim tesisi, biyogaz tesisi, geri dönüşüm makinaları, mobil parçalama, hayvan parçalama,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.