Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : HAYVAN ATIKLARI BERTARAF TESİSİ  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
HAYVAN ATIKLARI BERTARAF TESİSİ - foto
HAYVAN ATIKLARI BERTARAF TESİSİ - foto 2
HAYVAN ATIKLARI BERTARAF TESİSİ - foto 3
HAYVAN ATIKLARI BERTARAF TESİSİ - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Hayvan Atıkları Bertaraf Tesisimizde, Kesimhanelerden Gelen Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Atıkları Cs Parçalayıcılarımızdan Geçerek Havuz Içerisine Aktarılır.
Hayvan Atıkları Bertaraf Tesisimizde, kesimhanelerden gelen büyükbaş ve küçükbaş hayvan atıkları CS-Serisi parçalayıcılarımızdan geçerek havuz içerisine aktarılır. Piston pompalar vasıtası ile havuzda toplanan atıklar, Sıvı-Katı Döner Tambur Eleklerimizdengeçirilerek susuzlaştırılır ve nemi alınır. Son olarak YF-Serisi Yakma Fırınlarımıza iletilir ve yakılarak imhası gerçekleşir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

MT olarak, hayvan atıkları için, kullanımı kolay bertaraf tesisleri üretmekteyiz. Tesis büyüklüğü kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performans sağlar.

İlgili Konular: yarı otomaitk çöp ayıklama tesisi, çöp ayrıştırma tesisi, otomatik çöp ayıklama tesisi, hayvan atıklrı bertaraf tesisi, atııktan üretilmiş yakıt tesisi, lastik geri dönüşüm tesisi, arık yağ geri dönüşüm tesisi, piroliz tesisi, ağaç pelet üretim tesisi, mobil parçalayıcı,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.