Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : MANUEL ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
MANUEL  ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ - foto
MANUEL  ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ - foto 2
MANUEL  ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ - foto 3
MANUEL  ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Manuel Çöp Ayıklama Tesisimizde, Çöpler Besleme Konveyörüne Boşaltılır.
Manuel Çöp Ayıklama Tesisimizde, çöpler besleme konveyörüne boşaltılır. Buradan atık ayrıştırma platformu üzerinde bulunan ayıklama konveyöründe el yordamı ile ayıklama işlemi gerçekleşir. Ayıklanan malzemeler atık bacalarından aşağı atılarak haznelerde biriktirilir. Daha sonra biriktirilen malzemeler foklift yardımı ile balyalama presine aktarılarak sıkıştırılır. Kapasitenin yüksekolmadığı, alan sorunu olan bölgelerde tercih edilmektedir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

MT olarak, evsel atıkların geri dönüştürülmesi için, kullanımı kolay manuel çöp ayrıştırma sistemleri üretmekteyiz. Tesis büyüklüğü kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıştırma bandı hızı kumanda panelinden ayarlanabilir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: manuel çöp ayıklama tesisi, yarı otomatik çöp ayıklama, otomatik çöp ayıklama tesisi, otomatik çöp ayıklama, kompaktör pres, yatay balyalama presi, poşet açıcı, kakao yağ parçalayıcı, tahta parçalama, palet parçalama,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.