Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : YARI OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
YARI OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ - foto
YARI OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ - foto 2
YARI OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ - foto 3
YARI OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ - foto 4
Fiyat Sor ? >>    

Yarı Otomatik Çöp Ayıklama Tesisimiz, Evsel Katı Atıkları Ayrıştırmak Üzere Tasarlanmıştır.
Yarı Otomatik Çöp Ayıklama Tesisimiz, evsel katı atıkları ayrıştırmak üzere tasarlanmıştır. Çöpler besleme konveyörüne boşaltılarak, poşet açma makinemizde dağıtılır. Ayrıştırma konveyörüne gönderilen atıklar el yordamı ile ayıklanır. Ayıklanan malzemeler atık bacalarından aşağı atılır. Forklift ile otomatik yatay balyalama presimize yönlendirilir ve otomatik balyalama sonrasında işlem tamamlanır. Kapasitenin yüksek olmadığı ve alan sorunu olan bölgelerde Manuel Çöp Ayıklama Tesislerimiz önerilmektedir. Ayrıca talebe göre tesise entegre Organik Kompost Gübre Tesisi ilave edilebilir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimizmevcuttur.

MT olarak, evsel atıkların geri dönüştürülmesi için, kullanımı kolay yarı otomatik çöp ayrıştırma sistemleri üretmekteyiz. Tesis büyüklüğü kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıştırma bandı hızı kumanda panelinden ayarlanabilir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlgili Konular: manuel çöp ayıklama tesisi, yarı otomatik çöp ayıklama, belediye atıkları için atık ayıklama tesisi, MSW sorting plant, Garbage sorting plant, yarı otomatik atık ayıklama tesisi, evsel katı atıkları ayrıştırıcı, katı atıkları ayrıştırma tesisi, belediye atıklarını geri dönüşüme hazırlama tesi, Yarı otomatik atık ayıklama tesisi,


Ambalaj Makinaları  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.