Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti.
 
    Ürünlerimiz
  
AnaSayfa Hakkımızda Ürünlerimiz İletişim
POŞET AÇICI
 POŞET AÇICI
POŞET AÇICI - foto 1
POŞET AÇICI - foto 2


  Fiyat Sor ?
 
Poşet Açıcı Makinemiz, Katı Atık Ayrıştırma Tesislerinde Farklı Boyutlarda Ki Çuval, Torba ve Poşetleri Açmak Için Tasarlanmıştır.


Poşet Açıcı Makinemiz, katı atık ayrıştırma tesislerinde farklı boyutlarda ki çuval, torba ve poşetleri açmak için tasarlanmıştır. Poşet açma tesisin ilk sırasında yer almaktadır. İçeriğini kesmeden veya zarar vermeden, torbaların %98' ini açmanıza ve boşaltmanıza izin verir. Amaca yönelik çalışan, kolayca uyarlanabilen modüler bir sistem olarak üretilmektedir. Müşteri talebine göre çeşitlikapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Poşet açıcımız, torba atıklarınızı en iyi şekilde açan makinelerdir. Torba açıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.


manuel çöp ayıklama , poşet açıcı , kompaktör pres , yarı otomatik çöp ayıklama , otomatik çöp ayıklama , gübre öğütücü , gübre parçalayıcı , çöp geri dönüşüm , tahta parçalama , plastik parçalama ,
Benzer Ürünler
 YARI OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ 
Kategori Vitrini ürünü YARI OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ   

 OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ 
OTOMATİK ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ   

 MANUEL  ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ 
MANUEL ÇÖP AYIKLAMA TESİSİ   

 YATAY BALYALAMA PRESİ 
YATAY BALYALAMA PRESİ   

 KOMPAKTÖR PRES 
KOMPAKTÖR PRES   


Destek   Talep ve görüşleriniz için bize yazın !
    (0212) 613 31 82    
Ad Soyad
Telefon
Faks
Firma
Şehir
E-Posta
OnayKodu 176