Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Geri Dönüşüm
  


Ürün   : POŞET AÇICI  Fiyatı:
Firma : Mt Makina Ltd. Şti.
Mt Makina Ltd. Şti. Logo
POŞET AÇICI - foto
POŞET AÇICI - foto 2
POŞET AÇICI - foto 3
Fiyat Sor ? >>    

Poşet Açıcı Makinemiz, Katı Atık Ayrıştırma Tesislerinde Farklı Boyutlarda Ki Çuval, Torba ve Poşetleri Açmak Için Tasarlanmıştır.

Poşet Açıcı Makinemiz, katı atık ayrıştırma tesislerinde farklı boyutlarda ki çuval, torba ve poşetleri açmak için tasarlanmıştır. Poşet açma tesisin ilk sırasında yer almaktadır. İçeriğini kesmeden veya zarar vermeden, torbaların %98' ini açmanıza ve boşaltmanıza izin verir. Amaca yönelik çalışan, kolayca uyarlanabilen modüler bir sistem olarak üretilmektedir. Müşteri talebine göre çeşitlikapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

Poşet açıcımız, torba atıklarınızı en iyi şekilde açan makinelerdir. Torba açıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.


İlgili Konular: manuel çöp ayıklama, poşet açıcı, kompaktör pres, yarı otomatik çöp ayıklama, otomatik çöp ayıklama, gübre öğütücü, gübre parçalayıcı, çöp geri dönüşüm, tahta parçalama, plastik parçalama,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.