Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Gıda Makineleri Fırın Makinaları Fırınlar
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Os - 60k Kahve Kavurma Makinası  Fiyatı: 10,20 TL
Firma : Özstar Kuruyemiş Kavurma Makina San. Ltd. Şti.
 
Os - 60k Kahve Kavurma Makinası - foto
Teklif İste >>    

Os - 60k Kahve Kavurma Makinası Minimum 60 Kg Kahve Maksimum 120 Kg Kahve Kavurabilmektedir.
Kazan motoru, soğutucu fan motoru, 2 tane soğutucu fan motoru, hava taşıma motoru, atık toplama siklon moturu olmak üzere 6 tane motora sahiptir.Ürün inceleme kaşığı ürün gözetleme göstergesi senkronize çalışan kavurma ve soğutma sistemi ve yüksek yoğunluklu karıştırma kolu bulunmaktadır.Kullanıcının isteğine bağlı olarak bilgisayar kontrollü kavurma sistemi otomatik besleme yükleme hazne ve otomatik ürün yükleme ve boşaltma sistemi mevcuttur.Eşsiz tasarımıyla bu kahve kavurma makinası muhteşem lezzetli kahveler kavurabilmektedir.Önünde yuvarlak kavrulan kahveleri soğutmak için soğutma sistemi vardır.Motorin Lpg ve doğalgaz yakıt tipleri ile çalışabilmektedir.
Kahve çekirdeklerini kavurma işlemi belli zaman aralığında sıcaklığa bağlı olarak çekirdeğin rengine göre kavrulmasıdır. Kahve kavurma makineleri PLC kontrollü olup istenilen ve ihtiyaç duyulan her ortama göre uyumluluk göstermektedir.

İlgili Konular: coffee roasting, kahve çekirdeği, kahve, kahve çekirdeği kavurma makinası, kahve kavurma makinası, coffee roasted, coffee beans roasting, coffee beans, coffee beans roasted, coffee beans roasting machine,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.