Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Temizlik Makineleri Halı Sıkma Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Halı Yıkama Açmak İsteyenler İçin Süper Kampanya  Fiyatı: 11500 TL
Firma : Vodoko Makina
Vodoko Makina Logo
Halı Yıkama Açmak İsteyenler İçin Süper Kampanya - foto
Teklif İste >>    

Halı Yıkama Da Şok Kampanya
2.70 x 38 halı yıkama makinesi : Krom tambur paslanmaz , sessiz çalışır bina altı kullanıma uygun , 6 tekerlikli körüklü seçeneği vardır , 220V & 380V seçeneği vardır , ticari kullanımlarda 1 yıl garantisi mevcuttur.
C51 krom elde yıkama makinesi : Tamamen krom ve el yapımıdır , uzun ömürlü kullanabilirsiniz ticari kullanım için garanti süresi 1 yıldır , yanında 1 adet fırçası ile kullanıma hazırdır.
Fantom 600CM2 : Halı ve koltuk yıkama makinesidir , Türkiye'nin her ili ve ilçesinde garanti merkezleri vardır , 1 yıl içinde ücretsiz tamir imkanı vardır , 3 motorlu 2 emiş 1 püskürtme olarak tasarlanmıştır , 15LT temiz su haznesi 80 LT ise atık su haznesi mevcuttur , bütün aparatlarıyla kutulu gelir.
6 Kademeli Koltuk Fırçalama Mak : 6 kademesi vardır ve koltuğun kir durumuna göre hız ayarı seçilir , İthal üründür ve Türkiye garantisi bizdedir, Herhangi bir sorun karşısında bire bir değişim imkanı mevcuttur. Ticari kullanımda 1 yıl garanti tarafımızdan sağlanır. Yanında fırçası da verilmektedir.

İlgili Konular: sıkma, tambur, meç, rencır, koltuk yıkama makinesi, fantom,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.