Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Ambalaj Makineleri Yatay Paketleme Makineleri
  


Ürün   : Zkbm Yüksek Hızlı Karton Bardak Makinası  Fiyatı: 1,00 $
Firma : Zambak Kağıt
Zambak Kağıt Logo
Zkbm Yüksek Hızlı Karton Bardak Makinası - foto
Teklif İste >>    

Dakika Da 80 Adet- 120 Adet - 170 Adet Üretim Yapan Bardak Makinelerimiz Mevcuttur.
Yüksek Hızlı Karton Bardak Makinası

ZKBM Yüksek Hızlı Otomatik Kağıt Bardak Makinası, ultarsonic yapıştırma sistemi ile dondurma, yoğurt, çorba, kahve ve çay gibi birçok sıcak ve soğuk içecek için tek ya da çift tarafı PE kaplı karton bardak yapabilmektedir. Karton bardak imalatı için en popüler makinelerimizden birisi olan bu makine, kompakt yapısı, stabil ve hızlı çalışma performansı ve yaptığı kaliteli kağıt bardakların yanısıra, sesiz çalışması ve az fire vermesiyle de öne çıkmaktadır. ZAMBAK KAĞIT ZKBM Yüksek Hızlı Otomatik Kağıt Bardak Makinası, karton bardak üreticileri için, piyasadaki fiyat/performans açısından en uygun makinedir.

Makina, otomatik yağlama sistemine sahiptir ve bu sayede uzunca bir süre, tüm mekanik parçaların sorunsuz ve düzgünce çalışması sağlanır.
Bardak makinelerinin taban yapıştırma sistemleri Leister – Isviçre olup , sızdırma sorunun görülme oranının minimuma indirmektedir
Makinada PLC kontrolü ve sensör ile hata tespiti fonksiyonu vardır. Taban besleme servo motor ile kontrol edilir.
İşçi güvenliği için, makine CE ve güvenlik kurallarına uygun üretilmektedir. Makina, kamera sistemi ile çalışmaktadır, ve bu da makinada üretim hızını ve verimliliğini arttırmaktadır.
Makinada kullanılan elektronik parçalar SCHNEIDER veya OMRON markadır. Ayrıca makinanın rullmanları için, SKF veya FAG markası kullanılmaktadır.
Karton bardak kalıpları karbon metal yerine, daha hafif bir materyal olan alüminyumdan yapıldığı için karton bardak makinemiz, emsal makinelere göre daha hızlı çalışmaktadır.
90 derece dönüş ile transfer edilen kaplar sayesinde; karton bardak makinası, kartonu %100lük bir oranla kalıplara yollayabilmektedir ve makinanın fire verme oranı bu sayede düşüktür.
Karton bardak altı bir seferde transfer olmaktadır ve böylece zamanında karton bardak altı yapıştırılmakta olup, fire oranı da düşmektedir.
Dönen kıvrık bardak teknesi sayesinde, baskılı ve PE kaplı yüzeye temas ve olası hasarlar düşmektedir.
Karton bardak makinamızın, parçalarındaki yüksek işçilik, aralarında yüksek çalışma uyumluluğunu sağlamaktadır.
Üflemeli hava sistemi sayesinde biten kağıt bardaklar, bellirli bir yere üflenerek bir borunun içerisine yerleştirilirler ve böylece otomatik olarak destelenirler ve paketlemeye transfer edilirler.

İlgili Konular: Kağıt bardak makinesi, Karton bardak makinesi, Kağıt bardak makinası, Karton bardak makinası, Kağıt bardak, Karton bardak,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.