Üye firmalar ve ürünleri !
  MakineMarket Reyonları   Temizlik Makineleri Koltuk Yıkama Makinası
  


   <  KARMA GRUPLAR >
Ürün   : Koltuk Yıkama ve Fırçalama Makinesi Kampanya Da  Fiyatı: 3500 TL
Firma : Vodoko Makina
Vodoko Makina Logo
Koltuk Yıkama ve Fırçalama Makinesi Kampanya Da - foto
Teklif İste >>    

Koltuk Yıkama ve Fırçalama Makinesi Kampanya'da
Halı ve koltuk yıkamacı arkadaşlar için ; koltuk yıkama ve fırçalama makinelerinin fiyatlarını düşürerek kampanya yaptık. Koltuk yıkama makinesi fantom markadır,ege bölge bayiliğimiz mevcuttur. Türkiye'nin her ilinde ve ilçesinde servisi vardır . Arıza durumunda garanti kapsamında yaptırabilirsiniz. Koltuk fırçalama makinemiz ise bizim garantimiz altındadır. Makineden kaynaklı sorunlarda bire bir değişim hakkınız dahi bulunmaktadır. Makine içinde yedek kömür ve kullanacağınız ekipmanları da mevcuttur.
- Teknik özellikler -
FANTOM-PROMAX 800 CM2 : Halı ve koltuk yıkama makinesi 3 motorlu olup, 2 emiş 1 püskürtme şeklinde dizayn edilmiştir.Motor gücü 2x1000 / 2000 W tipi ise by-pass / double stage , emiş gücü 2200 mmSs , püskürtme pompa gücü 3 bar , halı yıkamada da kullanılabilir ve ıslak kuru süpürge özelliği vardır. Voltaj gücü 220-230 V AC şeklindedir üzerinde 10 m kablo ile gelir . Tank tipi çelik kapasitesi 80 LT şeklindedir. Kirli su haznesi 60 litre , temiz su tank kapasitesi ise 15 litre , toz torba kapasitesi ise 35 litre şeklindedir. Kutu olarak teslim edilir , ağırlık 33 kg olup koli ölçüleri 535 x 705 x 1070 mm ' tir.
VODOKO - Koltuk yıkama makinesi : Koltuk yıkamanın yanında halı yıkamada da kullanabilirsiniz. Koltuklarda inatçı lekeleri çıkarmada bire bir çözümünüz vodoko koltuk yıkama makinesidir. Devir ayarında 0 - 6 arasında istediğiniz ayarda kullanabilirsiniz. Koltuklardaki lekeleri çıkarmanın yanında ovalama özelliği sayesinde sonuç daha parlak olarak karşınıza çıkar. Ayrıca dar alan temizliklerinde ve merdiven temizliğinde etkin yardımcınız olabilir. Gücü 1010 Watt olup,disk çapı 180 mm'tir. Devir özelliği 1000 - 4500 D / Dak olup ayarını 0-6 arasında bir değer vererek seçebilirsiniz. Tutma sapı , anahtarı ve yedek kömürü paket içinde mevcuttur.

İlgili Konular: polisaj, koltuk yıkama makinesi, fantom,


Ambalaj Makinaları  > 
vakum pompası  > 
Temizlik Makinaları  > 
Takım Tezgahları  > 
Hidrolik Kriko  > 

Bu çerçevede sizin de firmanız yer alsın istiyorsanız sitemizdeki Reklam bölümünden bizimle iletişim kurunuz.